Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fura, hogy ennyire...

Szerintetek fura, hogy ennyire jóban vagyok az ex-anyósommal?

Figyelt kérdés
20 éves voltam, amikor megismertem és 22 mikor feleségül vett a fia. 10 év után váltunk el ( 2 évvel ezelőtt). Most vagyok 34 éves de rendszeresen találkozom a volt anyósommal, együtt megyünk vásárolni és sokszor meghív magához. Mindig elmondja mennyire sajnálja, hogy így alakult az életünk és a volt férjem új barátnőjét is mindig kibeszélni.
2018. jan. 27. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem tudom,de ha szét mennek lehet ex férjed téged fog okolni h Anyóssal szervezkedtél. Óvotosan,lehet Anyós csak felhásznál a nagy barátkozásban a célokhoz.
2018. jan. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nincs ebben semmi. Azzal barátkozol akivel szeretnél, senkinek semmi beleszolása. Azt viszont jo olvasni a sok anyos sztori után, hogy valaki szereti az anyosát, ritka az ilyen eset.
2018. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, nem az anyósát szereti, hanem a VOLT anyóst -nagyon nem mindegy!

Lehet míg jelenlegi volt, addig tán nem is volt olyan jó a kapcsolatuk.....


Kérdező, mi azt honnan tudhatnánk, hogy fura-e?

Nem tudjuk, régen is ilyen jó volt-e a kapcsolatotok vagy hirtelen mutatkozik markáns javulás?

Nem tudjuk miért váltatok el?

Nem ismerjük a körülményeiteket.

Mert ha teszem fel a férjed, az ő fia otthagyott 2 pici gyerekkel egy aranyásó miatt, egy gusztustalan válással és az anyósod igyekszik segíteni, ahol tud -akkor nem fura.



Viszont mivel egyáltalán megkérdezted, felmerült benned a gondolat, ez jelenthet azért valamit.

Továbbá, ha anyósod veled, neked beszéli ki a fia jelenlegi kapcsolatát, az nem valami elegáns dolog meg nem is erről híres a jó anyós, ha érted.

Elképzelem, hogy ti mondjuk teljesen átlagosan elváltatatok, fifty-fifty alapon hibázva, erre szépen összeültök az ex-anyóssal, aztán leszeditek a csajról a keresztvizet, meg anyós téged, a volt asszonyt ajnároz, hív vendégségbe, hát, mit mondjak, megintcsak nem erről híres a jó anyós. Képzelem a jelenlegi pár mennyire örülhet ennek!


Vagy neked nem lenne ezzel gondod? Ha a mostani anyósod (anyósnak való) a nála tartott közös kávézgatások közepette kibeszélne az ex-asszonynak, barátnőnek?

2018. jan. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Utolsónál azért van igazság.
2018. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Én is igen jóban voltam az exanyósommal haláláig, rendszeresen talalkoztunk meg beszélgettünk, de az ex új kapcsolatáról nem igazán beszéltünk, ez egyikünknem sem jutott eszébe. (Habár rá eleve nem volt jellemzö a "kibeszélés", a magánügyeket annak is tartotta mindenkivel szemben)

De nálunk ez a jó kapcsolat már a házasságkötés elött is megvolt, a házasság alatt is ugyanígy megmaradt és a válás után sem szakadt meg.


SZerintem AZZAL nincs gond, ha valaki az exanyóssal jó kapcsolatban van, DE AZZAL igen, ha ez pletykaparti, föleg az ex magánéletéröl.

2018. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Én a mai napig jóban vagyok a volt anyósommal, pedig már 40 éve elváltam a férjemtől. Igaz, a volt férjemmel is jóban vagyok, és a feleségével is, így nem is pletykálunk róluk.
2018. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem rendben van,hogy jóban maradtatok, 12 éven keresztül ismertétek egymást. Nem vele szakítottál,hanem a fiával.

De az nekem már túlzás,hogy kibeszéli az exed új barátnőjét.

Tiszteletben kéne tartania,hogy egyrészt a fia őt választotta, másrészt téged sem kéne terhelnie a belső infókkal, semmi közöd hozzá és nem hiszem,hogy érdekel annyira,csak fájó lehet ennyi év után, hogy mással van.

Szóval én a kapcsolatot megtartanám, de a fiáról megkérném, hogy ne beszélgessünk.

2018. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!