Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire vagytok jóban a...

Ti mennyire vagytok jóban a testvéretek párjával?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha jófej, akkor nagyon jóban vagyunk.

Ha ő nem nyitott felénk, mi sem vagyunk azok.

Persze ehhez közelíteni kell a másik felé, hogy kiderüljön, milyen is az illető.

De sztem nem árt jóban lenni a testvéred párjával.

2018. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
98%
Utálom.... sajnos a testvéremmel is egyre több ezmiatt a nézeteltérés.... :( egy igazi roh..ék ,volt hogy bántotta a nővéremet, megcsalta, lelkileg terorizálta erre a nővérem most babát vár tőle....úgyhogy beágyazta magát végleg a családunkba. állítják hogy megváltozott... szerintem meg kutyából nem lesz szalonna
2018. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó sztem igazad van, kutyából nem lesz szalonna.

És baj, hogy a tesód mellette maradt.

2018. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem csak egy pici húgocskám van, de van kettő unokatestvérem is, vagyis egy 12 éves és egy 14 éves lány, akiket testvéreimként szeretek, úgyhogy remélem nem baj... Szóval, a 14 évesnek már van barátja, akit Én alapvetően elég rendesnek tartok, viszont egy valami nagyon zavar benne, méghozzá az, hogy 24 éves. Persze, nem akarok rögtön ítélkezni, mert lehet, hogy tényleg komolyan gondolja a pasi és nemcsak kihasználja a lányt, de azért mégis zavar ez az egész.

18/F

2018. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik tesóm párjával semmilyen kapcsolatban nem vagyunk két éve. Előtte se sűrűn találkoztunk, akkor közömbösek voltunk egymásnak, nem volt se utálat, se szimpátia köztünk. Ennek a tesómnak a volt párja viszont szinte pont ugyanolyan volt, mint a 2-es válaszban szereplő "úriember", őt gyűlöltem, de a családból nemcsak én.

A másik tesóm párjával nincs különösebb bajom, néha van mosolyszünet köztünk (mostanában egyre ritkábban), de összességében jónak mondható a kapcsolatunk.

2018. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Annyira, hogy el is szerette!
2018. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Én vagyok a testvér párja, de mi jóban vagyunk. Előbb voltunk mi barátok, minthogy a párommal összejöttünk volna, és ez a baráti társaság szerencsére meg is maradt.
2018. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem a tesóm menyasszonya lenne simán megd..ám.

És ahogy ismerem nem bizzos,hogy nekem kéne kezdemémyezni.

2018. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Udvarias viszonyban vagyok mindkettővel (két testvérem van, mindkettőnél 10-15 éves kapcsolat.) Különösebben nem rajongunk egymásért, de komoly problémánk sincs, el tudunk beszélgetni és ennyi. A tesóimat nagyon szeretem, nekünk nagyon jó a kapcsolatunk, a "tartozékokat" elfogadtam miattuk, de alapvetően közömbösek számomra. Ha más viszonylatban találkoztam volna velük, valószínűleg egyikkel se lenne semmilyen kapcsolatom.:-)
2018. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

tesóm még fiatal, eddig egy barátnőjét mutatta be. vele egész jóban lettünk, mire kiderült, hogy agyba-főbe csalta öcsémet.

öcsém exemmel olyan semmilyen viszonyban volt, jelenlegi párommal viszont kifejezetten jóban vannak. néha már úgy érzem, hogy jobban elvannak egymással, mint velem :D

én párom bátyjával még nem találkoztam, mert egy óceánnal arrébb lakik.

2018. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!