Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire vagytok jóban a...

Ti mennyire vagytok jóban a testvéretek párjával?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jóba vagyok mind a két hugom pasijával. Jól elszoktunk hülyéskedni :D
2018. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Két öcsém van, szerencsére mint a két sógornőmmel jóban vagyok, jó fejek, szeretem őket.
2018. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egytesóm van. Tök normális a felesége. Eldumálunk, elröhögcsélünk ha az van, de konkrétan nem járunk össze csak családi alkalmakkor.
2018. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sógornőm jófej, szépen nevelgeti a keresztlányomat, kedves, udvarias, tisztelettudó, teljesen jóban vagyunk. Párom testvérei elég zárkózottak, nem sokat tudok róluk; a nővérével beszéltem párszor, ő kedves, közvetlen. A többiekkel a köszönésen túl még nem jutottunk.
2018. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy büdös nárcisztikus qva!

Annyit bántott, hogy meggyűlöltem. Tepertem, érdeklődtem felőle mindent megtettem, hogy jóba legyünk... Erre egyszer csak a semmiből ellenem kezdett fordulni. Odáig fajult, hogy levegőnek nézzük egymást, közben bennem dúl az ideg meg a gyűlölet ha meglátom. Ő halál nyugodtan leszar, de én nem tudom mert nekem vannak érzéseim, neki nincsenek.

Egy manipulátor... Úgy rángatja az embereket ahogy akarja. A legszebb, hogy tudja a család, hogy milyen! De ha helyzet van ellnem fordulnak azon nyomban a vérkötelékre hivatkozva. Mindenki annyira fosik tőle. Én eddig csak azért nem keltem ki magamból, mert korábban - hogy a páromnak ne legyen rossz meg ne legyek rosszba a családjával. Most meg már azért MÉG nem - de nemsokára - mert olyat fogok mondani, hogy lehet az lesz ott az utolsó ott létem náluk, de már nem birom a pofáját és hogy mindent megtehet!

2018. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az előző voltam. Én a párom testvéréről írtam, mert nálunk ez a helyzet és felrobbanok éppen...
2018. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Megtartjuk a 3 lépés távolságot, elég rideg a kapcsolatunk, szerencsére. Mikor bekerültem a családba,ment az ismerkedés, mivel szingli volt, jópár programunkra "vittük" magunkkal. Aztán volt egy pont, mikor csak úgy spontán elmentünk valahova kettesben, nélküle. Vérig volt sértve, hogy nem is mondtuk, hogy megyünk, lehet, hogy ő is jött volna. Nah aztán a férjem helyrerakta, hogy ne szokjon hozzá, hogy mindig-mindenhova jönni fog velünk, nem fogunk minden lépésünkről beszámolni előre mikor-hova fogunk menni stbstb. Muszáj volt leállítani különben a fejünkre nőtt volna.
2018. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!