Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoztátok fel, hogy...

Hogyan dolgoztátok fel, hogy nem született gyermeketek?

Figyelt kérdés
Nekem sincs, és már negyven felett nem valószínű, hogy lesz, pedig szerettem volna, és érdekel, hogyan lehet ezt feldolgozni, milyen érzelmi fázisokon mentetek át, és hogyan lehet enélkül is kiegyensúlyozottan élni?
2010. jún. 6. 00:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Én semmiképpen nem tudnék beletörődni, hogy soha nem lehet része az életemnek egy gyermek, aki hozzám tartozik. huszonévesek vagyunk a barátommal, de már céloztam neki arra, hogyha 6 éven belül sem akar gyereket, akkor le is út, fel is út, mert olyan kompromisszumra nem vagyok hajlandó, hogy csak azért ne szülessen gyerekem, mert ő nem akar (vagy majd "talán" egyszer) és várjak az idők végezetéig, hátha majd akar.

ha természetes úton nem lehetnék újra terhes (már voltam egyszer, de elment a magzat) akkor adoptálnék.

2010. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Nekem van két törpöm is 2 éves a nagyobbik,a kicsi 1 éves..kicsit későn szültem 30-31 évesen...de el nem tudnám képzelni nélkülük az életem..volt kutyám is,de az nem olyan mint a gyermek...ha nagyon szeretnél akkor nagyon gyorsan vágj bele,vagy fogadj örökbe egy kis lurkót..ne hagyd ki az életedből!!
2010. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
45-46 éves korodig még ne add fel a reményt! Igaz, kicsit késő már olyankor, de nem lehetetlen :)
2010. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ezt nem lehet feldolgozni,legalábbis én nem tudnám,Én is nagyon félek hogy nem lehet babám.De remélem lessz.

22/L

2010. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!