Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyugtathatnám meg magam?

Hogyan nyugtathatnám meg magam?

Figyelt kérdés
A mamám május 28-án bekerült a kórházba, mert nagyon rosszul érezte magát. Isteni szerencse, hogy bevitték, mert még aznap éjjel megállt a szíve és újra kellett éleszteni:'-( Mikor megtudtam, sírtam:( (Ő az egyetlen, aki foglalkozik velem!) Azóta az intenzív osztályon feküdt, de tegnap már átszállították a belosztályra.... Mondta is anyukám,, hogy ez még korai.... Most a kardiológiai megőrzőben fekszik, de nem foglalkoznak a betegekkel.... Ma is én szóltam anyukámnak, hogy szóljon a nővérnek, mert az egyik beteg nagyon fulladozott.... (Károlyi Sándor kórház) Ma voltam bent nála először az anyukámmal, nagyon rosszul van:( Hörgött, fulladozott:'-( Majdnem sírtam! Megfogtam a kezét, megsimogatta Ő is az enyémet. Anyukám kiment a teremből, beszélt az orvossal. Nem hallottam, hgoy mit, csak később, mikor már eljöttünk, akkor mondta el anyukám, hogy a mama bármikor meghalhat:'-( Az orvosok szrint nem lehet segíteni rajta, addig fog élni, amíg még bírja a szíve.... Nagyon félek, mert bármikor bekövetkezhet! Mondtam anyukámnak, hogy nagyon sok volt ez nekem és lehet, hogy nem kellett volna bemennem.... de akkor meg később bánnám, hogy egszer sem voltam meglátogatni. Hogyan nyugtathatnám magam? Erős asztmám van és az izgalom hatására is erősen fulladok, valahogy le kéne nyugodnom.... Csak normális válaszokat szeretnék és elnézést, ha kissé kusza, de nagyon zaklatott vagyok! Vivi, 18
2010. jún. 5. 19:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szia, kedves Lajos! Próbáltam csak Rá figyelni, de a gépeket akkor is hallottam és nagyon rossz volt:( Sajnos Neki a fál oldala le van bénulva, úgyhogy nem szokott sütni... Próbáltam erőt venni magamon és mosolyogni. Az asztma-pipa (Ventolin) mindíg nálam van, ma is nálam volt, de nem előtte fújtam be belőle, mert nem akartam, hgoy lássa, hogymenniyre felzaklatott az állapota. Köszönöm Neked is! Minden jót!!!
2010. jún. 5. 22:14
 12/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a Mama? Nekem a nagypapám feküdt ebben a kórházban és egy ehhez közeliben is, már azt hittük nem lehet rajta segíteni. Más megoldást kerestünk máshol és még kb. 8 évet élt egészségesen!
2010. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sajnos ez olyan dolog, ami elkerülhetetlen, nem tudhatja az ember, hogy mikor és kivel történik meg. Erre sajnos nincsen semmiféle olyan módszer, ami megnyugtatna. Jól tetted, hogy bementél, ez a mamádnak rengeteget jelent.

Átérzem helyzetedet teljes mélységgel, ugyanis apai ágon nem élnek a nagyszüleim és sajnos már apukám sem.


21/F

2010. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szia 23:21-es válaszadó. 60 éves a mama. Anyukám is azt mondja, hogy máshol kéne Őt kezelni, talán több esélye lenne... Szívből örülök, hogy élt még 8 évet a papád! Remélem mama is felépül még....
2010. jún. 6. 19:40
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia, 21/f. Tudom, hogy elkerülhetetlen a halál, csak nagyon féltem a mamámat! Tudom, hogy sokat jelent Neki, pontosan azért mentem be! Részvétem a nagyszüleid és az apukád miatt! Nekem is meghalt már apukám, 5 éves koromban:( Ennek már 13 éve.... Akire emlékszünk, beszélünk Róla, az az ember nem hal meg! Tovább él a szívünkben!!!!
2010. jún. 6. 19:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia Vivim! Nagyon sajnálom a mamádat.. Bizom benne, hogy jobban lesz. Imádkozom érte. Menjetek be anyuáddal minél többet. A mamád is nagyon nagyon szeret téged!És remélem jobban lesz!

picy

2010. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szia picym:) :((( Én is sajnálom! Köszönöm, hogy imádkozol Érte, én is azt teszem, már 28.-a óta, mióta bent van a kórházban. Kár, hogy egyedül nem tudok bemenni.... Mindíg másokra vagyok utalva, ezt annyira utálom! Mondtam anyukámnak, hogy szeretnék minél többet Vele lenni, mert ketyeg az óra..... Köszönöm, én is remélem... nagyon!!!! Puszi Neked:)
2010. jún. 7. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!