Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtathatnám meg magam és a barátomat? Ti mit csináltok, ha a párotokat folyamatosan sértések érik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen szívem szerint bemennék a munkahelyére, és ráburítanám az asztalt a feletteseire, de nem tehetem. Viszont folyamatosan szivatják (rossz beosztást írnak, direkt átírják az utolsó percben, mindig alja munkát végeztetnek vele, nem kap megfelelő felszerelést, és ezenfelül még megjegyzéseket is tesznek rá (kinézetére, nevére, rám, a gondolkodására)). És amikor ezeket meséli a barátom, legtöbbször a sírás jön rám. Tudom, hogy ő jó ember, és nem érdemli ezt. Csak egyszerűen ő az új ember, és akkor őt kell folyamatosan bántani. De már fél éve ez megy. Nem hagyhatja ott a munkát, de én nem bírom mindennap végighallgatni az aznap történteket. Látom rajta, hogy mennyire megszenvedi. Arról nem is beszélve, hogy a rossz munkarendet én is megszenvedem, hiszen nem tudunk találkozni, le kell mondani az utolsó pillanatban, és rossz mindig úgy együtt lenni, hogy azt várom, mikor jön egy telefon, hogy akkor most mennie kell. Mások hogyan bírkóznak meg vele, ha a kedvesüket igazságtalanság éri?
2010. júl. 10. 16:37
 1/5 Holdtündér ***** válasza:

Huhh. Hát ez tényleg durva. Biztosan én is úgy éreznék, ahogy te, ha a párommal így viselkednének.

Talán meg kellene próbálnia az asztalra csapni, hiszen ő is ugyanolyan ember, mint azok a pöc.sök.

De miért is nem tudja otthagyni? Nincs más? Mert így bizony tönkre fog menni idegileg. :S

2010. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont van most barátomnak is hasonló ügye. Hát szomorú vagyok, de nem tudok mit tenni, hamarosan ugyis otthagyja a melót, ez éltet.
2010. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha más nem, írni kell egy panaszlevelet. Biztos találtok olyat, ami személyiségi jogokat vagy szerződést sért. Persze nem "normális" panaszlevélre gondolok, hanem éreztetni kell, hogy tenni fogtok ellene, vagy már le se sz*rjátok az egészet.

Idézek egy ilyenből, páran biztos tudják honnan van:


"Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kib*szom az egészet a p*csába, mivel Önök megvalósították a szerződésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás,

hanem egy fo.s. Egy FO.S."


Cenzúráznom kellett, mert nem engedte elküldeni.

2010. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott rontotta el az egészet,hogy hagyta magát! Én is nem rég kezdtem és nálam is be próbálkoztak de én le állítottam sorba mindegyiket .Mostanra vissza vett mindegyik még a főnököm fia is .Ő is csak ember.
2010. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Son of Eld válasza:
Egyet kell értenem az előző hozzászólóval. Sok gondtól kímélhetett volna meg mindkettőtöket ha az elején nem enged ezeknek az idiótáknak.
2010. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!