Mitől lehet ilyen?

Figyelt kérdés

A szüleim örökbe fogadtak egy 11 éves fiút. Már 3 hónapja van nálunk de szinte nem is beszél velünk. Nem néz minket a családjának, sőt még barátnak se. Alig szól hozzánk, nem akar csinálni semmit. Amióta itt van anyát szinte minden 2. héten behívták mert mindig csinál valami rosszat. Szerintetek miért ilyen? Meg fog változni? Mikor?

Esetleg rossz dolgokon ment volna keresztül?:S

14/L


2010. jún. 5. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép dolog a szüleidtől ez!

Türelem! Nagyon nagy változás ez neki!

2010. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,zavarban van,szokatlan neki a család környezet.az anyukádast is valószínüleg azért hívták be mert az iskolában nem tud rendesen beileszkedni,hiszen még az is új neki,még nincsenek barátai,nem tud úgy megnyilni,próbálj valamit csinálni,amit a fiuk szoktak pl:kocsik,pc-játékok hátha ezek beválnának,még ha kell lenne ilyen pár ötletem ha kell akkor írd meg!
2010. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele egy kicsit az ő helyzetébe. Bekerült egy új családba. Minden más lett egyik napról a másikra mint amilyen idáig volt az élete. Nehezebben dolgozza fel, több idő kell neki. Próbálj vele beszélgetni, hátha megnyílik neked.
2010. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele a helyzetébe! Azt mondják neked egyszer csak, na, holnaptól itt fogsz élni, ők lesznek a szüleid! Te mit szólnál? Időt kell adni neki! Be van még zárkózva, nem mer bízni bennetek. Az idő majd segít és ha azt érzi, hogy feltétel nélkül befogadjátok! Próbálj vele közös programokat kitalálni! Pl. menjetek sétálni, moziba, kirándulni... Lehet, hogy sokszor nemet fog mondani, de ne add fel! Egyszer majd elmegy veled valahová és beszélgettek majd. Neked talán könnyebb hozzá közel kerülni mint a szüleidnek!
2010. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
eggyet értek mind a 3 hozzá szólóval,nekem is ez a véleményem!
2010. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
hány napja van nálatok?
2010. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:40 vagyok és 18:38 mi nagyon egyformán gondolkodunk! :)
2010. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is de az az előtti vel is!
2010. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 18:40-es: OLVASD már el a kérdést! Ott benne van, hogy mióta van náluk!
2010. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!