Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet egy új teleonra?

Figyelt kérdés
Egy éve kaptam egy új telefont de azt igazából apámnak vették csak elkértem emrt akkor megteccett és megkaptam de az az igszság hogy nem gondoltam át és nem egy főnyeremény holnap névnapom és legalább arra szeretném őket rávenni hogy a zsebpénzemből megengedjék hogy megvegyem.Lécii írjatok minnél gyorsabban hogy ,hogy vegyem rá őket.
2010. jún. 5. 16:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
90%

Nem ő a pancser, hanem te. ;)

Én nem lennék büszke magamra a helyedben. Milyen szánalmas vagy már :)

ja, és nem vagyok féltékeny, képzeld, mi is gazdagok vagyunk, de nem dicsekszünk vele, mert ez a legnyomorékabb dolog a világon! Büszke lehetsz magadra, de tényleg. Király vagy ... :D Az, meg hogy nem esik le, hogy mennyire szán mindenki, amiért ilyen bunkó, lenéző a stílusod.. hát kicsim, ez már a te bajod :D

2010. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
93%
ahogy az előző is leírta az igazán intelligens gazdag emberek nem kérkednek ezzel..sőőt. de hát gondolom nem ilyen társaságban mozogsz, szóval nem tudhatod :) neked ott vannak az agyatlan kigyúrt haverjaid akik olyanok mint te. csak azok verik magukat a pénzzel akiknek más értékük nincs és azt hiszik, hogy ezzel ők a világ császárai. lehet hogy bejártad a világot de semmit nem láttál.fogadok hogy egy múzeumban , kiállításon sem voltál, bizonyára egy szépirodalmi könyvet sem olvastál...azt meg hogy 4 nyelven beszélsz..hát erősen kétlem :) jah és még mielőtt hozzátennéd hogy húú én biztos irígykedek rád, mert biztos szegény vagyok. hát nem.
2010. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Mostmár értem , hogy miért irogadtok ide...

Azért mert az életben nem tudtok érvényesülni. szemüveges vékony könyvmolyok vagytok, akik a fütyiüket verik otthon az olyan csajokra, mint amilyeneket én váltogatok nap mint nap.

Ha szemben állnál velem az utcán , behúznád füled farkad és rájönnél , hogy itt én dominálok és nem te. Megalászkodva könyörögnél , hogy a nagy kigyúrt haverjaim ne csippkézzék ki a feneked. a magyarnak csak a szája nagy .

amkior éles szitu van akkor visszavonul mint egy kutya. Szóval próbálsz itt érvényesülni mert máshol nem tudsz. itt mersz szövegelni, de az utcán nem. az a szánalmas.

És még az is szánalmas, ha visszaolvásnátok az eleétől a végéig rá lehet jönni valamire, de azt ti úgy sem tudjátok kivenni az írásokból mert túl degeneráltak vagytok hozzá.

Arrol beszélsz hogy szépirodalom meg inteligencia , miközben úgy beszélsz hogy nem látod a mondatokban rajlö kulcsfontosságú tényeket. Jellemző hogy a magyar ilyen felszines és csak azt nézi hogy mi van kívül , de bellül már az nem megy..... Én nem szánlak , csak sajnállak hogy ilyennek születtél...

2010. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ez reménytelen eset :D

"Ha szemben állnál velem az utcán , behúznád füled farkad és rájönnél , hogy itt én dominálok és nem te. " -> nagy ember lennél, ha egy 15 éves lány felett dominálnál.. Gratulálok hozzá :DDDDD


Hagyjuk szerintem ezt a marhát, hagy éljen álomvilágban :D Bocsi, de tényleg sajnállak :(

2010. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

13:49 (alias 44%, 35%, ahogy tetszik):


Valóban rájöttél valamire, de közel sem arra, amit leírtál.

Eltűntek a vigyorgások és kezded komolyan értékelni, amiket olvasol. A sértéseid csak fikciók és csak a provokációt hivatottak szolgálni, ezt pedig tudod te is. Tudod mostmár, hogy a felfújt tested és a pénzed ellenére a porszem te magad vagy, és nem is leszel több ennél. Függetlenül a nemzetiségedtől, inkább hasonlítasz stílusban, mentalitásban, kultúrában egy ócska c|gányra, mintsem, hogy Ember legyél.

Remek, csak így tovább!

2010. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg nő vagyok és még mindig külföldön élek :) szóval ne gyere nekem itt a magyar dumával..ha jól tudom te élsz ott nem én. az ilyen kigyúrt s...fejeket meg nyugaton is csak kiröhögik/lenézik. azzal meg pláne nem lennék úgy oda hogy orosz vagyok :))))
2010. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
MÁR MAGKAPTAM KÖSZÖNÖM...XD
2010. jún. 16. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!