Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet egy új teleonra?

Figyelt kérdés
Egy éve kaptam egy új telefont de azt igazából apámnak vették csak elkértem emrt akkor megteccett és megkaptam de az az igszság hogy nem gondoltam át és nem egy főnyeremény holnap névnapom és legalább arra szeretném őket rávenni hogy a zsebpénzemből megengedjék hogy megvegyem.Lécii írjatok minnél gyorsabban hogy ,hogy vegyem rá őket.
2010. jún. 5. 16:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
96%

nem tudom kedves utolsó kinek az írására reagáltál. de nem is érdekes mert tudod aki magyarázza a bizonyítványt ott már nagy gázok vannak. :) szóval oké, elhisszük, te milliomos vagy és a világ császára, 4kocsival, 2 yahttal és 3 villával. de azért szombat este itt ülsz gép előtt és osztod azt észt. oké nyertél, meghajolunk előtted :D

egyébként én párkapcsolatban élő nő vagyok, és nem is magyarországról milliomoskám :)

2010. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
43%
jézusom itt válogatott hülyék gyülnek össze. :DD ezért szeretem ezt az oldalt. :D elöször el kéne olvasnod hogy miröl fogsz írni , utána kell beszélni miss atyaúristen. hogy külföldön vagy az senkit nem érdekel. és nem befolyásol senkit max téged. és ha én még olyan milliomos is lennék mint ahgyan te itt leírod is lehet itt üllnék és szórakoznék rajtatok . Szóval mielött belefolynánk abba hogy ki miért van itt elöbb tedd föl magadnak a kérdést hogy te miért vagy itt és után itélkezz magad fölött . Ha nem megy szólj nekem szívessen segítek hogy megtaláld önmagad.
2010. jún. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
19%
Én felrugnám anyámat ha abba is beleszólna hogy a saját pénzemet mire költöm :D
2010. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
52%
Újgazdag kis milliomos, már látom, hogy sok ész nem kell hozzá, hogy pénzt csináljon az ember, soraidból kitűnik. Erre élő példa vagy. Az általános iskolát is baromira nehezen végezhetted el, ha még a helyesírást sem ismered. Ennél még az ötödikes gyerek is jobban ismeri a nyelvtant.
2010. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
nah xd pont az a baj hogy nekem beleszól vagyis nem minden esetben de azt mondja hogy nincs rá szükség és ,hogy pénzkidobás lenne mert a régi is működik és nem kell elővennem mások elött és akkor nem lesz gáz,de ez siralmas mindjárt tönkreteszem halgatva az első komizókra xd de ma már névnapom van és nem tudok nélküle élni xd tom hogy pár év múlva és is szánalmasnak fogom tartani magam de nagyon kelll !!!!!
2010. jún. 6. 09:20
 26/37 A kérdező kommentje:
DRUKKOLJATOK XD
2010. jún. 6. 09:20
 27/37 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy te kötekedő újgazdag nyomorék, képzeld, nem csak az az 1 válaszoló írta, hogy szánalmas vagy ;)

Ja, és jó lenne ha tudnád (elvégre te nagyon okos, intelligens ember vagy), hogy itt az oldalon a %-ok alapján különböztetjük meg a válaszolónak. Háhá, okoskám ;)

2010. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
84%

Hát, 44 (mostmár 35)%-os kisbarátom, örömmel látom, hogy nem tudsz leakadni rólam annak ellenére, hogy rajtam kívül már 4-5 különböző ember próbálta tudatosítani abba a csökött újgazdag agyadba, hogy szánalmas vagy :D

Semmi baj, ennyi legyen a legnagyobb örömöd az életben, hogy a monitor mögül írhatod a h*lyeségeid, és vihoghatsz magadon, mint a fakutya :D

2010. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
12%
Másoknak több egyetemet, főiskolákat, tanfolyamokat kell elvégezniük ahoz, hogy pénzt tudjanak csinállni, és még úgy sem sikerül nekik. Nekem elég a 8 álltalánosom is ahoz, hogy legyen a balcsin egy hajóm, vagy a II.-dik kerületben egy házam. Lehet kritizállni a helyesírásomat nyugodtan. Nem fogok magamba fordulni miadta, mert ha annyira helyessen kell írnom, hát felfogadok egy olyan embert, aki legépeli nekem helyessen, ha épp úgy tartja kedvem! 26 éves koromra már bejártam a világokt és 4 nyelvet is beszélek! És mivel Orosz vagyok ezért le is szarom, hogy hogyan fogok nekied itt irogattni ,milyen helyesírási hibákkal! Kicsi kis porszem vagy a szemembe akit megveszek kilóra! Még lábtartónak sem tartanálak téged, mert négykézláb is azon morfondírozznál a lábaim aladt, hogy "a szemétnek mennyi pénze van és hogyan tudnál loppni tőlem" ( hű magyar szokás ). A konzekvens hibáidról nem is beszélve. Szóval hiába lökid itt a nagy bölcs szövegedet és a többi magyarszki tolvaj társaddal együttessen, mert én úgy is csak nevetek rajta. Szóval menny vissza a kőványai telepi valóságba, nézz tükörbe és szúrd tökön magad,hogy mekkora pancser vagy. :DD
2010. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy minden vagy, amit leírtál: gazdag, orosz, tanulatlan 'kihaénnem', de egy valami nem vagy és nem is leszel soha: Ember.

És mielőtt törvénytelenül felvihognál, nem vagyok féltékeny, csak szánlak.

Dehát, az nevet, aki utoljára nevet.

2010. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!