Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet egy új teleonra?

Figyelt kérdés
Egy éve kaptam egy új telefont de azt igazából apámnak vették csak elkértem emrt akkor megteccett és megkaptam de az az igszság hogy nem gondoltam át és nem egy főnyeremény holnap névnapom és legalább arra szeretném őket rávenni hogy a zsebpénzemből megengedjék hogy megvegyem.Lécii írjatok minnél gyorsabban hogy ,hogy vegyem rá őket.
2010. jún. 5. 16:38
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
*telefonra
2010. jún. 5. 16:39
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
A zsebpénz a sajátod, arra költöd, amire te szeretnéd...
2010. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Zsebpénz. Mi a kérdés?
2010. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy a zsebpénzt arra költöd amire akarod. És azt, hogy rávedd őket tulajdonképpen a te szüleid te ismered őket, hogy milyen módszerekkel lehetne. Nálam pl. amikor gyerek voltam, mindig úgy szólítottam ilyenkor őket, hogy anyuci és apucies (ez a mézes madzag eleje tudod). Akkor már tudták, és úgy kezdték, mit szeretnél kislányom. Szerintem ha elmondod nekik, hogy mire vágysz, és a pénz is megvan rá,akkor már nem kell rajta sokat aggódni. Remélem sikerül meggyőzni. ha azt mondják, hogy még csak egy éves a mobil, nyugodtan mond meg nekik, hogy telefonban már "öregnek" számít.
2010. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
24%
essen bele a vízbe, vagy ellopták a suliban, biciklizés közben kiesett és széttört stb.. találd föl magad
2010. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bunkó dolog átverni a szüleidet az új hóbortod miatt??? Ne mondjatok már ilyet!

Mond el nekik, hogy nagyon szeretnéd ezt és ennek örülnél igazán! És ez nem 1 évig fog tartani!

Add el a régit és pótold ki a zsebpénzeddel!

2010. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy a szülő nem azért nem vesz új telefont, mert bunkó, hanem mert nem látja szükségét (vagy nins rá pénze), és ez az ő döntése.

Az én fiatal koromban nem voltak mobiltelefonok és nem is akartak elérni. De 2 óránként haza kellett mennem, hogy jelezzem, minden ok velem. Nehogy a kérdező is így járjon.

Amúgymeg ha beleesne a vízbe, összetörne, stb, pláne nem vennék újat neki. Tanuljon meg vigyázni a cuccaira. Elhiheted, ő könyörögne egy másikért. Idővel persze kapna, de egy jóval sz@rabbat annál, mint amit szándékosan összetört.

16:54 - neked viszont sajnálom a szüleidet, hogy ilyen gyík gyerekük van :D

2010. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD


Lehet, hogy én "hatalmi vágyban szenvedő személyiségi zavaros ember" vagyok, de a te fantáziádhoz képest Andersené nulla volt.

Add csak az áldásod arra, hogy a gyerek erőszakkal szétrombolja, amit te komoly pénzért megvettél neki, csak mert már eltelt 1-2 hónap és megunta.

Ügyesen összemostál két hozzászólást két különböző embertől, de sebaj, te felérsz egy Csernus doktorral :D

Amúgy ha megveszed a telót, vegyél mellé egy helyesírási szótárt is, mert így ez szánalom.

2010. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
11%

A bölcsesség visszavág című fejezet :D

Úgy kell nevelni a gyereket, hogy tanulja megbecsülni a dolgokat. De ezt te biztossan tudod mert nagy bölcs vagy.

Ne foglalkozz a helyesírásommal mert én is sem teszem ezen az oldalon.De amúgy meg ne szülj gyereket ha nem tudod fentartani és kielégíteni az igényeit. nem elég ha csak egy bolti eladó vagy vagy egy árufeltöltő . Annál sokkal több kell ahoz.Szóval lehet nálatok páposztán így működnek a dolgok, de itt pesten a II. dik kerben más lemez pörög .. puszi apu

2010. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
96%

Hubzmeg, nehezen követlek. Te most arra vered a nyálad, hogy pösti vagy? Roppantul nagy előny, elhiheted :D

Nem releváns, amit írsz, cserébe kellőképp degradáló a bolti eladókra és árufeltöltőkre nézve: szerinted aki nem keresi magát sz@rrá, annak ne is legyen gyereke?

A II. kerületből már kitaláltam, hogy drága jó szüleid a valagad is kinyalhatták, tudod beleszületni könnyű a jóba.

Írogass csak, ezzel a romló tendenciával hamar közröhej tárgya leszel. Ja, és a helyesírásodat tényleg hagyom, írj csak, ahogy akarsz, legfeljebb többen röhögnek. Pláne, hogy passzal a tartalomhoz.


Budapest, 10. kerület, F/30.

2010. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!