Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet egy új teleonra?

Figyelt kérdés
Egy éve kaptam egy új telefont de azt igazából apámnak vették csak elkértem emrt akkor megteccett és megkaptam de az az igszság hogy nem gondoltam át és nem egy főnyeremény holnap névnapom és legalább arra szeretném őket rávenni hogy a zsebpénzemből megengedjék hogy megvegyem.Lécii írjatok minnél gyorsabban hogy ,hogy vegyem rá őket.
2010. jún. 5. 16:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%

Nálad is van kivetnivaló a helyesírásodban, szóval mikor engem ocsárolsz, gondolj magadra is, hogy te rajtad is nevetnek, vagy még jobban. Úgy látom nem csak ősember , bölcs vagy, hanem jósnő is. Ha te tudod, hogy én hogy élek és mit teszek akkor le a kalappal, csak van egy gond, tévettél. :DDD Amikor kicsi voltam szegények voltuk, majd amikor nagy lettem, gazdagok lettünk. Ami az enyém, azt én vettem magamnak;lakás,autó,vállalkozás,nyaraló,hajó stb.

Mivel láttam mind a két végletet,benne voltam, ezáltal tudom, hogy én nem szülnék egy ilyen világba,ennyi pénzel gyereket hogy szenvedjen.Nem úgy mint egyesek :) OLyankor csak a gyereket tudom sjanálni. Jól bevillantottad a szakszavaidat, hogy te is tudsz valamit,de azon csak órdítva röhögök hogy milyen szánalmas vagy, hogy így igyekszel. Én is villoghatnék egyéb szakszavakkal vagy latinul is akár, de én annál több vagyok hogy felvegyem a harcot veled. Az nem az én szintem mr 10-dik kerületi kőbányai zsivány :D

2010. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
Most elmegyek a luxus kondiba és remélem mire visszaérek a luxus lakásomba , addigra megírod a szépen megfogalmazott bölcsességeidet mára.
2010. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
96%

Dehogyisnem, folyamatosan azt teszed :D


Ha azthiszed, azzal vagy olyan qrva nagy ember, hogy itt luxus dolgokkal dobálózol, megintcsak tévedsz. Na de hagylak, álmodozz csak a kis világodban :D

2010. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%

Így beszél egy féltékeny ember .... mint te! :D:D

Hát mindíg ez történik velem ? ! :DD

2010. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
96%

Te se hiszed, hogy a sznob, újgazdag stílusodra leszek féltékeny :D

Átutalsz nekem néhány százezret, és szent a béke. Bszki még egy telót is veszek a kérdezőnek.

2010. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
96%
44%-os, te hihetetlenül szánalmas ember vagy! Csak ennyit tudok ehhez hozzáfűzni...
2010. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
94%

44%-os te újgazdag poecs vagy!

Új arisztokrácia már van, új nemesség is kellene!

2010. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%
44%os - álmodozzál csak a jólétről! Biztos egy 16 éves koleszos kis tacskó vagy!
2010. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
96%

Na ez meleg...

Kedves kérdező, a djuice-nál 15év felett vehetsz magadnak telefont. Ha ez nem járható hivatkozz olyan hibára amit nehezebb lenyomozni.

2010. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
96%

a 44%-os a nagy luxuséleted olyan eseménydús, hogy itt töltöd a szabadidőd:))))))))))) szerintem te nem láttál még igazán gazdag embert.. szóval ámodozz csak :)))))lol


kérdező: mindig az őszinteség az egyenes út. mondd meg hogy nagyon szeretnéd azt a samsung corbyt :)(gondolom te vagy az aki már tegnap is kérdezett) esetleg adjátok el a régi telót, vagy egyezzetek meg valamiben, hogy kiolvasol a nyáron 3 könyvet, vagy ilysemi... lássák hogy tenni is akarsz a dologért.

2010. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!