Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak úgy kiírom magamból?

Csak úgy kiírom magamból?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, 36 éves vagyok. Nem dolgozom, itthon vagyok a két éves gyerekemmel.


Ma reggel meghalt a mamám. Idős volt, egyszerűen elaludt.


Én meg itt vagyok 1500 km-re, nem tudok hazamenni, de még csak beszélgetni sem tudok senkivel. Bolyongok a lakásban, és próbálom felfogni, hogy nincs mama. Olyan furcsa, üres mondat ez így... nincs többé mama...

Jó lenne sírni, de nem akarom megijeszteni a gyereket.


Olyan furcsa, nehéz, magányos, hideg most minden.


Hogy mi a kérdésem? Nem tudom... Semmi igazából. Csak világgá akartam kiáltani a fájdalmam.


2018. jan. 15. 13:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
Öszinte rèszvètem. Átèltem ezt, csak én èp terhes voltam a vége felé amikor meghalt a mamán. Igazábol nem tudok mit irni csak hogy kitartást. Idôvel kicsit kônnyebb lesz. Sajnàlom szivbôl.😔
2018. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy idegen emberek, arc és név nélkül ennyi kedvességet tudnak adni egy számukra szintén idegen, névtelen, arctalan embernek.

Köszönöm.

2018. jan. 16. 10:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! Kitartást Kérdező!
2018. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Részvétem!


Négy nap múlva lesz a mamám halálának évfordulója. Ott voltam, mikor megtörtént, végignéztem, hogy elalszik, hallgattam a hörgő légzését, aztán a csöndet, mikor már nem vett levegőt. Én akkor azt hittem, ez a fájdalom sosem múlik el, és senki nem tudott megvígasztalni azzal, hogy már jobb neki, nem szenved.


Tudom, hogy sablonnak tűnik, de az idő tényleg segít. Eltelt egy év, és nagyon sokat gondolok rá, de már csak a szépre, és mosolygok, ha eszembe jut valami vicces, amit vele éltem át. Hiányozni mindig fog, de ez természetes.


Sírd ki magad, magyarázd el a gyereknek, miért vagy szomorú (nem kell titkolnod előtte, tudja, hogy nem vagy robot!). Jobb lesz majd... Kitartást neked!!!

2018. jan. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!