Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak úgy kiírom magamból?

Csak úgy kiírom magamból?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, 36 éves vagyok. Nem dolgozom, itthon vagyok a két éves gyerekemmel.


Ma reggel meghalt a mamám. Idős volt, egyszerűen elaludt.


Én meg itt vagyok 1500 km-re, nem tudok hazamenni, de még csak beszélgetni sem tudok senkivel. Bolyongok a lakásban, és próbálom felfogni, hogy nincs mama. Olyan furcsa, üres mondat ez így... nincs többé mama...

Jó lenne sírni, de nem akarom megijeszteni a gyereket.


Olyan furcsa, nehéz, magányos, hideg most minden.


Hogy mi a kérdésem? Nem tudom... Semmi igazából. Csak világgá akartam kiáltani a fájdalmam.


2018. jan. 15. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Őszinte részvetem. :( Kitartás.
2018. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Részvétem.
2018. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Részvétem. Idővel enyhül a hiánya.
2018. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Részvétem. Nézz előre, mert ez az élet rendje. A mamádnak is meghaltak a nagyszülei, meghaltak a szülei, akármennyire fájó, neked a gyerekkel kell foglalkozni, valószínűleg a mamád is ugyanígy tett anno. A gyerek, az unoka a jövő, aki ott lesz neked, mikor már mások nem.
2018. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Részvétem:(
2018. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tudjuk, a halál az élet része. Tudjuk, és mégsem értjük.

Küzdünk, hogy felfogjuk, hogy ne fájjon olyan nagyon a hiánya...megy tovább minden, Nélküle.

Szívünk, és az agyunk között állítólag 35 cm a különbség.

Most mintha kilométerek választanának el őket egymástól.

Részvétem! :(

2018. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm ti Kedvesek!

Ölellek Benneteket.

2018. jan. 15. 18:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha meghal egy szerettünk, az emléke attól még örökké él a szívünkben. Gondolj arra, hogy fent van a mennyben és onnan vigyáz rád. Ő sem szeretné, hogy miatta szomorú légy. Küldök én is egy virtuális ölelést.
2018. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnáom, ami veled történt. Nyugodtan sírj, ha úgy érzed, ettől nyugodtabb lennél. Ha tudsz, akkor menj át egy másik szobába, vagy várd meg, ameddig a gyereked elalszik. De az sem nagy gond, ha a gyerek is látja, neki is el kell kezdeni megtanulni, hogy az élet sajnos véges.
2018. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Idővel enyhül majd a fájdalom, és csak a pozitív emlékek maradnak meg.
2018. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!