Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam ezt ki magamból?

Hogyan adjam ezt ki magamból?

Figyelt kérdés
teljesen készen vagyok , minden a lehető legrosszabul alakul komolyan már azon gondolkozom,hogy jobb lenne nem élni , a barátom meg ezért akar velem szakítani mert nm bír elviselni,hogy ilyen idegbeteg vagyok mindenen felhúzom magam és kiakadok apróságkon de nem csak a kapcsolatunkban és már nem bírom olyan feszültség és düh van bennem nem tudom hogy adjam ki. ha elkezdenék sírni nem tudnám abbahagyni szerintem hányásig sírnék, szóval inkább visszatartom mint általában.
2013. febr. 10. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress valamit ahol nyugodtan ki tudod magad tombolni és ki tudod üríteni a fejed .

Én férfi vagyok és volt egy időszak amikor minden apróságért egyből mindenkinek a nyakát vettem ( nem szó szerint ) Aztán elkezdtem MMA-zni és ott ki tudok magamból mindent adni , és ott tényleg nem foglalkozok semmivel se azon kívül . Nekem nagyon sokat segített és mondhatni miatta jött rendbe minden .

2013. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig igenis ki kell sírnod magad, mert különben felemészt, megbetegít.

Nagyon jó amit az első mondott, csinálj valamit, ami aktív dolog.

Persze nem kell, hogy pont ketrecharcot tanulj, elég, ha táncolsz, tornázol, énekelsz stb.


Hidd el sokat segít!

A férjem most került börtönbe és nekem kifejezetten terápiás hatású, ha naponta 2-3-szor jól kisírom magam.

Éppen nem hányok, de volt már, hogy a fájdalomtól összeroskadtam.

De ez kell! Ki kell engedni magadból!

2013. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!