Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összeköltözés hogyan...

Az összeköltözés hogyan befolyásolta a kapcsolatotokat? Mik a pozitívumai és negatívumai?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
eggyütt lehetsz a szerlmedel!nincsennek hátrányai sztem!ha szeretitek egymást!
2010. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Én még nem költöztem össze senkivel (nincs is tervbe) mert engem nem birna el senki hosszútávon. Nekem nincs pozitivuma az összeköltözésnek.
2010. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor költözz össze vele, ha tényleg nagyon szereted....hidd el kell ez a szeretet majd az összeszokáskor nagyon :D :D :D

Mi lassan 6 hónapja költöztünk össze...nagyon nehezen indult....az anyja nagyon elkényeztette...a párom rendszeresen ott hagyta a piszkos gatáyját, zokniját a fürdőszöbában...volt hogy a tv tetején találtam meg a szennyesét. (Hiába az anyja elpakolta helyette.) Mikor összeköltöztünk a kávéfőzőt nem tudta bekapcsolni...pedig már 7 éve kávézik...az anyja mindig kiszolgálta. Mostanra már nagyon sokat "javult"...már nincs annyi gond. Az biztos, hogy összeköltözéskor nagyon sok türelemre van szükség. Mindkét részről.

Sok sikert!!

2010. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívum, hogy több időt tölthetünk együtt, jobban megismerjük egymást. Összefonódtak a céljaink, pontosabban igyekszünk támogatni egymást.

Negatívum, hogy az együtt töltött idő jelentős részében csak alszunk vagy takarítunk vagy főzünk vagy bavásárolunk, ráadásul azok a programok, amik régebben a randikat kitették (sétálás kézenfogva egy parkban, mozi, stb.), megritkultak. Negatívum még, hogy sok gond jelent meg a kapcsolatunkban, például az eltérő higiéniai igényeink vagy az eltéső időpontban fekvés-kelés miatt.

Összességében viszont nagyon jó dolog az összeköltözés :)

2010. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vallom: lakva ismerni meg a másikat. Nem kell húzni-halasztani. Lehet, hogy egy hét után azt mondod, elég ebből az emberből, de az is lehet,hogy még szerelmesebb leszel, mert minden stimmel.
2010. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha egy mondatba szeretném összefoglalni a pozitívumokat és a negatívumokat, akkor :

Megismeritek jobban egymást.


Bővebb verziónál inkább pozitív mint negatív.

2010. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eltérő higiéniai igényeket már most látom, hogy nem élünk együtt, de mindig nála vagyunk. Igazából semmi más nem zavarna a kapcsolatunkban, csak ez, de ez borzalmasan! Kis lépésekben haladunk előre, a változás felé, sok a visszaesés, és ez borzasztóan zavar, pedig nem vagyok egy rendmániás, elviselhetetlen hárpia. :) De tisztaságban azért kéne egy alap...
2010. jún. 4. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:

2 éves kapcsolat, 1 éve élünk együtt.

Teljesen jól megértjük egymást, jobban megismertük egymás szokásait. Nem tudok negatívumot mondani, nálunk szerencsére minden rendben van. Nincs az sem, amit sokan megjósoltak nekünk: meg fogjátok unni egymást.

Nem nagyon tudjuk, mivel egész nap külön vagyunk iskolában(főiskola) és reggel meg este találkozunk. Kivétel ugye a vizsgaidőszak meg a nyár. :)


21/L és 21/F

2010. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki azt írja, hogy takarítsak ki nála, ha zavar: 1. nem ott lakok, 2. engem úgy neveltek, hogy mindenki maga után. És nem is vagyok az a nő, aki úgy fogja fel, hogy 100 százalékban övé a házimunka.
2010. jún. 4. 20:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg tök ellentmondóak a válaszok! :)
2010. jún. 4. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!