Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiatal, aki nem...

Van itt olyan fiatal, aki nem készül megházasodni?

Figyelt kérdés
Én 18/L vagyok, de mindig azt monodom, hogy nem fogok férjhez menni.Mi értelme?!Ha össze veszünk, akkor a válás, stb..Lehet majd idővel másképp fogom látni, de én most igy érzem.De szerintem ez az érzés nem fog változni.
2010. jún. 4. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sem akarok férjhez menni, és gyerekeket sem akarok! Nem tudom, hogy ez normális-e.
2010. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én se akarok. Sőt most még gyereket se. most kezdek melózni így előszőr pár álmomat teljesítem. lakás megvan, motor v kocsira gyűjtök, mászkálok császkálok jelenleg ennyi a tervem:)Inkább most élem ki magam mint 40 évesen mikor lehet meg se tudnám magamnak engedni. 20/f
2010. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan még csak 16 vagyok de Én sem tervezem.Számomra az a papír semmit sem jelent. Meg ha nem vagyok házas akkor megúszom a bíróságra járkálást is ha esetleg elválnék.
2010. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Nem vagyunk egyformák, nem lehet mindenkinek ugyanaz a vágya. Én szeretnék gyereket és esküvőt, de a barátnőm nem akar férjhez menni. És így is, hogy erről a kérdésről máshogy gondolkodunk, működik több, mint 12 éve egy barátság. Szerintem nem baj, hogy így gondolod Kérdező, ez nem a világvége. Te legalább kimered őszintén mondani, hogy így érzel.
2010. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát gyereket majd idővel akarok, de már az is normális, aki nem akar.Volt idő, mikor én sem akartam.
2010. jún. 4. 18:02
 6/12 A kérdező kommentje:
18:01-köszönöm. Igy érzem, lehet férjhez fogok menni, de szerintem felesleges.Attól nem lesz jobb egy kapcsolat.Én a párommal együtt fogok élni, de nem fogunk házasodni.Vagyis egyenlőre igy vagyunk :)
2010. jún. 4. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretnék férjhez menni.


20/L

2010. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül :)
2010. jún. 4. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Én együtt élek a párommal, de nem akarunk esküvőt. Ha valami lesz, válás, stb. Á, nem kell ez nekünk.
2010. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom.Ja és rengeteg pénz ugy az esküvő mint a válás.Mert ugye váláshoz is pénz kell.Lesz hova tennünk a pénzt.
2010. jún. 4. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!