Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tesómmal? Én...

Mit csináljak a tesómmal? Én szeretnék jóban lenni vele de ő folyton. (lent folyt. )

Figyelt kérdés

Együtt lakom a nővéremmel, aki gyakorlatilag olyan mintha a húgom lenne...én főzök, én mosogatok...Borzasztó makacs ember, hát ember legyen a talpán aki majd kibírja egy életen át:P (de komolyan...) Egyetemisták vagyunk mindketten...mivel egy szobában lakunk kénytelen vagyok a konyhában tanulni, mivel mindig amikor bejön hangosan kezd olvasni, csak mert tudja, hogy akkor kimegyek...nem tudom szívatni magam (sem őt) azzal, hogy én is hangosan olvasok mert akkor telik az idő...s nekem nincs fölösleges időm...annyira gyerekes amit csinál...persze inkább kivonulok s nem szólok egy szót sem, most kivel álljak le veszekedni? persze eltelik fél perc és jön a konyhába enni, hogy nehogy véletlenül tanulni tudjak..:-S

Emellett ha baja van mindig segítek neki, bármit...intézem a dolgait egy szó nélkül, várva hogy ekkor majd talán ő is...de nem..nagyon ritkán tesz meg értem bármit is, olyankor 3 óra hiszti van előtte...(nem nagy dolgokat kérek)...

Most épp ment vizsgázni puskával agyontömve...persze mindig hangoztatja, hogy ő mennyire nehéz szakot végez...az egész család őt sajnálja...

Az én szakom persze hülyeség, jelzem nálunk egyetlen vizsgán sem lehet soha puskázni 6-7 teremőrrel büszkélkedünk mindig. Amit valljuk be nem is bánok:)

Mindig ócsárolja a szakot amit végzek, ő a tökéletes...

Én próbálok kedves lenni...megérteni őt, de nagyon nem megy sokszor...külön költözni meg anyumék miatt nem akarok...mert nekik nem esne jól...ezért inkább hallgatok és remélem, hogy valamikor helyrejön ez a dolog közöttünk. Alapjáraton jól megvagyunk (amikor minden úgy van ahogy akarja)...sajnos nem tudom mit tehetnék...

Na kidühöngtem magam, köszi, hogy meghallgattatok, megyek vissza tanulni...kérlek írjatok ha tudtok vmit...


2010. jún. 4. 10:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem panaszkodtam senkinek...csak ide kiírtam egy kérdést...de látom itt csak piszkálódni tudtok:-S


na szép napot...

2010. jún. 5. 12:29
 12/15 anonim válasza:

"Na kidühöngtem magam, köszi, hogy meghallgattatok, megyek vissza tanulni"


Amúgy igazából nem piszkállak.:)

2010. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
itt dühöngtem, de másnak nem, szóval érted:)
2010. jún. 5. 14:42
 14/15 anonim válasza:
Értem, de ez hosszú távon nem lesz neked jó, meg kéne oldanod a helyzetet, nem csak a szőnyeg alá söpörni...:/ Az anyukád nem várhatja el tőled hogy "megértsd" hogy ő a nővéred. Ugyanilyen erővel a nővéredtől is elvárhatná, hogy megértse, hogy te nem arra vagy hogy kiszolgáld. Ha nagyon ragozni akarom, az anyukádnak attól nem lesz igaza, hogy az anyukád, hülyeséget beszél amikor azt mondja hogy neked kell megértőnek lenni, mert elfogult a nővéreddel szemben. Szóval tessék szépen kiállni magadért, hogy egy egészséges életed legyen a jövőben!:)
2010. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

:D kösz:) remélem a nyáron változások lesznek, most már csak 3 hetet kell elviselnem a vizsgaidőszakból:D



aztán jövőre kialakul:)

2010. jún. 5. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!