Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, miért...

Miért csinálja ezt, miért nézz le ha én is elfáradok és ha azt mondom néha ő is fen lehetne?

Figyelt kérdés
le nézz mindenek elmondja szar anya vagyok mert elfáradok és néha mondom,hogy csak néha a 2,5évböl kb..3x feküdtem le úgy hogy ő volt fenn a kicsivel mert ő este 10-kor aludni fog mert neki kell a nyolc óra alvás én meg egész nap itthon vagyok és csak a háztartás és gyerek vár rám, szerinte ez nem MUNKA ÉS NEM IS LEHET ELFÁRADNI HISZEN EZ A TERMÉSZETES és amiért azt mondom,hogy elfáradtam, lenézet hogy nem vagyok jó anya, mert a kicsi nem aludt el este 10-kor de máskor már legkésőbb alszik a kicsi kilenckor.Másnap meg bocsánatozik.A szívem is mostanában egyre jobban fáj sokszor azt érzem mint akinek le áll, ne értsetek félre imádom a gyerekem és állitolag a férjem is minket de ha ez igaz akkor miért viselkedik így ha fáradt vagyok és azt mondja meg játszom hogy fáj a szívem.
2010. jún. 4. 08:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos azt kell mondjam, hogy 3-4 óra, 1 nap nem elég h ráébredjen. Nem tudom mennyi idős a kicsi. De ismerek hasonló példát, az anya otthon hagyta a férjét a kicsivel...hogy na most akkor lásd el te. Az apa elvitte a mcdonaldsba...ott voltak majd egész nap....mikor hazaértek azt mondta az apa....hogy " ezért voltál úgy kiakadva?"...vigyázott rá egy napig és ugye könnyen ment...mert szórakozott a gyerek. Arról nem is beszélve h egy csomó pénzt elvertek. Szóval a végén, még az anya érezte magát rosszul.Persze az apa nem érti, h minden nap nem lehet ezt csinálni.

2010. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Az első férjem egy tapló volt. Azt mondta nem való nekem csak egy macska. Pedig mindent megcsináltam, csak őurasága alig volt otthon, mert neki mindig dolgozni kellett, azt sem tudta mi az a gyereknevelés. Nem baj piszkosul megjárta, mert elváltam tőle, már idejében, és most se családja, csak egyedül él a nagyvilágban. Én meg a lányommal igazi szeretetben vagyunk, még akkor is ha ő már éli a saját életét. Előbb utóbb megkapják az ilyenek, hogy ki is a gondoskodó anya azt a lányomtól duplán visszakapom szeretetben.
2010. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Vond meg tőle a sex-et két hónapra,lesznek viták...

Aztán mond,hogy új alapokra kell helyezni a házasságunkat.Kiteszel egy napirendet a hűtőre,amiben benne vannak az ő feladatai is,és a te pihenőidőd.Plusz kiegészíted egyéb szabályokkal.Pl:mindenki a szennyes tartóba teszi a piszkos ruhát,tányért a mosogatóba,használjuk a légyszíves és a köszönöm szót,együtt ülünk vacsorához,stb,stb...

Ez a gyerkőcnek is jót tesz,mert következetes tudsz maradni,és azért jó leírni,mert a szó elszáll!!És készülnöd kell arra az időre is amikor dolgozni fogsz!!

Bár nekem előbb jutott volna eszembe....

Egyébként én azt kaptam,hogy Neked ezt bírni kell,mert Te Terminátor vagy.:))Bunkó éppen nem volt,csak hülye.

2010. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

...Ezért fogok én mindent ELŐRE megbeszélni... Már most elkezdtem... És ha ilyen esetet hallok vagy olvasok, elmesélem a kedvesemnek, hogy leteszteljem,mit szól hozzá. Hát azt szokta mondani, hogy az ilyen egy fa.sz... Persze benne lehet a pakliban, hogy imponálni akar, vagy nem akar veszekedni... Veszélyes dolog ez...


Tanuld meg azt a szót, amit sok magyar nőnek meg kéne tanulnia: NEHOGYMÁR.


Biztosan jó anya vagy. Ő meg vagy tudatlan (nem fogja fel, mivel jár a gyerek) - ez a jobbik eset, ez esetben ha ráébredne, megoldódna a dolog és visszavenne. De a másik lehetőség, hogy bunkó...

2010. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!