Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, miért...

Miért csinálja ezt, miért nézz le ha én is elfáradok és ha azt mondom néha ő is fen lehetne?

Figyelt kérdés
le nézz mindenek elmondja szar anya vagyok mert elfáradok és néha mondom,hogy csak néha a 2,5évböl kb..3x feküdtem le úgy hogy ő volt fenn a kicsivel mert ő este 10-kor aludni fog mert neki kell a nyolc óra alvás én meg egész nap itthon vagyok és csak a háztartás és gyerek vár rám, szerinte ez nem MUNKA ÉS NEM IS LEHET ELFÁRADNI HISZEN EZ A TERMÉSZETES és amiért azt mondom,hogy elfáradtam, lenézet hogy nem vagyok jó anya, mert a kicsi nem aludt el este 10-kor de máskor már legkésőbb alszik a kicsi kilenckor.Másnap meg bocsánatozik.A szívem is mostanában egyre jobban fáj sokszor azt érzem mint akinek le áll, ne értsetek félre imádom a gyerekem és állitolag a férjem is minket de ha ez igaz akkor miért viselkedik így ha fáradt vagyok és azt mondja meg játszom hogy fáj a szívem.
2010. jún. 4. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elég érzéketlen egy hapsi! Probaltasd ki vele egy rövid idöre, milyen könnyü ellatni egy kisgyereket es rendbetartani a haztartast is, szerintem menekülne vissza a "faraszto" munkahelyére!
2010. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is apa vagyok a páromnak soha nem mondtam ilyet!

Bocs de a párod egy tróger f@sz ha nem támogat a gyermeketek nevelésében. Téged meg kényeztetnie kellene nem így lehordani mindennek!

Szép példa lehetett előtte! Mond neki vegyen ki egy hét szabadságot és cseréljetek. Próbálja ki milyen fárasztó is a gyerek mellett 24 órában anyának és háztartás vezetőnek lenni!!!!

Fel a fejjel a pici úgyis tudni fogja, hogy kinek volt fontos az elejétől!

Sok boldogságot a csöppséghez, megéri a fáradságot hidd el!!!!!

2010. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos semmivel sem tudlak támogatni, csak annyit tennék hozzá, hogy ez benne volt a pakliban... (máskor tessék átbeszélni gyerekvállalás előtt a teendőket!Pl: Hajlandó leszel fél kettőkor felkelni és tisztába tenni? Hajlandó lennél több házimunkát vállalni? Mármint a pasinak... )


Sajnos a Vaterom is ilyen volt, ráadásul megzsarolt minket azzal, hogy ha nem vagyunk csendben és ő (nagysága) nem tud pihenni, akkor a munkahelyén meg is hallhat... gondolhatod mekkora terhet rakott ránk ezáltal...aztán mikor nyugdíjas lett ránk fogta, hogy azért ment el oda dolgozni és azért van szét a háta, dereka ízületei, hogy "nekünk jó legyen". (ja "nagyon jó" volt: mindig kussba kellett lennünk, évente egyszer kaptunk egy farmert, és egy pulcsit..ennyi...) Ezt csak azért írom le, hogy ha már ilyen akkor tessék átbeszélni a későbbi kötelezettségeket, feladatokat.


Még nincs gyerekem, de szerintem nem gáz, ha úgy érzed, elfáradtál, belefáradtál. Ha meg ő úgy érzi ez gyerekjáték, akkor mondd azt neki, hogy vegyen ki egy hét szabit, és Te meg addig elhúzol otthonról, elmész a Balatonra pihenni... Vagy mondd neki azt, hogy oké, akkor a gyereknevelés rám marad, Te pedig végzed a házimunkát, mosás főzés takarítás, mert úgy veszed észre semmivel sem támogat !? Azért az nem lehet megoldás, hogy hazamegy, leteszi a táskát, leül, vacsorát követel, elfelejt elmosogatni maga után és ennyi... (tudom erről nem volt szó, de voltam már hasonló helyzetben, de én az illetőt kiraktam...)


Kitartást! Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy annyira vagy c@ar anya mint amennyire ő c@r apa, mert nem veszi észre hogy segítség kellene!!!

2010. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szombat vagy avasárnapmondd meg neki,hogy ma te elmész fodrászhoz, kozmetikushoz, a barátnőiddel kávézni, este majd jössz haza. Aztán meglátjuk meddig jut a gyerekkel, házimunkával.
2010. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen hapsit bele kell dobni a mélyvízbe. Persze ehhez az kell, hogy rá merd bízni a gyerekedet, mert ha olyan, hogy sz...rik rá, akkor én nem merném rábízni, nehogy valami baj legyen. De az ilyen másból nem fogja látni, hogy mi meló egyébként egy gyerekkel otthon lenni, csak ebből. Menj el valahová, hagyd rá a gyereket, akár egész napra, kíváncsi leszek, hogy tudja gondját viselni. Sajnos az ilyennek hiába mondod, hogy bizony el lehet fáradni ebben is. Nyilván az ember mindent megtesz, megad a gyerekének, de aki nem vallja be, hogy bizony nehéz a gyereknevelés, az hazudik.
2010. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
menj el fodrászhoz és kozmetikushoz + bevásárolni az egyik délután, a gyereket hagyd otthon a férjednek...3-4 óra múlva hazaérsz és addigra rá fog jönni, hogy miben fáradsz el egész nap....vagy még jobb, ha a teljes szombati napodat a barátnőddel töltöd
2010. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit, ami miatt egész nap távol kell lenned hétvégén, pl. váratlanul el kell utaznod a szüleidhez, de a gyereket nem viheted, mert hideg van/meleg van/nem akarod rángatni... stb. Be fogja látni...
2010. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

10 óra után már kamatyolni se akarjon mert nem lesz meg a 8 órája!

Ekkora egy f.szt!

Amúgy én is férfi vagyok!

Menj el szombaton és szeretkezz egy orbitálisat valakivel aki már régóta füzőget! A gyerekkel meg maradjon az "apa"

és tudja meg milyen fárasztó is.

2010. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az ötleteket kipróbálom meg mondom vegyen ki szabit, persze nem utazom el mert a kicsit nem tudnám magára hagyni, de nem leszek otthon napközben.Szolok is neki, hogy vegyen ki szabit,feltéve ha vesz ki.
2010. jún. 4. 09:50
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
ezt utállom én is...azt hiszik itthon hawai ,dizsi van...aztán a legfárasztóbb dolog,hogy kétfelé figyelj..bocs három mert a gyerek,(gondozni,foglalkozni vele,)meg a a házat rendben tartani...mert természetessen ők dolgoznak és utánna már csak döglenek...és bocsi de még magunkra is kellene pár perc!!!!!Hát nagyon nehéz...sokkal nehezebb mint dolgozni,régen 3x 12 órát meg 3x 8 órát dolgoztam egy héten...mégse voltam így kikészülve...jah..plusz még ha éjszaka nem alszik a gyerek...szóval lehetne vitatkozni...légy erős ,ne foglalkozz a véleményével,azzal törödj,hogy jól érezd magad a babáddal,ne szalaszd el a lehetőséget,a vele töltött boldog pillanatokat pl. a mosogatás miatt.majd meglesz.....boldog babázást,utánna dolgozhatunk még eleget,sajnos muszáj ebben a szutyok világban...
2010. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!