Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elhagyott apummal élek....

Anyám elhagyott apummal élek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apumnak van egy barátnője anyum az elhagyott nem főzött nem csinált semmit. Nem dolgozott. Apummal 20 évig voltak eggyüt de apumnak elege lett ,hogy folyton csak facebokozott napi 20 órát és elváltak.Most új kapcsolatban van apum. Az elején rendes volt a nő(Nevelőanyám) most már eggyáltalán nem. Én nagyon sokáig azt hittem ,hogy pótolhatja anyum de csalódtam benne ha hívtam akkor sose vette fel a telefont ha ìrtam neki akkor meg se nézte és mondtam neki ,hogy ha ilyen akkor én is távolságtartóbb leszek erre azt mondta ,hogy jobb is lenne úgy. Nagyon fura lett és apukám is észrevette de apukám mindent megad neki és mégis apumat szereti de engem nem bír vagy csak nem birja ha a közelükbe vagyok apum szinte elveszi. Mit csináljak ? Szinte nem beszél csak utálatossan es folyton mintha semmibe venne és még azt is megmondja mit és hogyan csináljak de mellesleg leszar. Nem akarom elrontani a kapcsulatokat de én ezzel a nővel nem tudok tovább élni kérelk adjatok tippet !
2018. jan. 2. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
10-es, a nő nem egy független férfi szeretője,hanem egy apa élettársa (a szövegből az derül ki, hogy együtt élnek). Van olyan, hogy szülői felelősség (az anya itt ennek nem felel meg). Az apa nem léphet bele olyan együtt lakós kapcsolatba, amelyikben a hozzá elválaszthatatlanul tartozó gyerekét semmibe veszik, utasítják, gorombák vele. A nő egy csomagot kapott: pasit gyerekkel. Ha így nem felel meg neki, akkor ez az együttélés nem jöhet létre. Különélő szerető lehet, akkor nem kell kapcsolatban lennie a gyerekkel.
2018. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Azért vicces hogy le van mindenki pontozva aki szerint az új nő nem lesz instant anyuci, mert igenis neki kötelessége megcumiztatni a babucikát. Közben meg ha olyan kérdés van, hogy van-e joga az új nőnek beleszólni a kölyök nevelésébe, akkor rögtön ugrik mindenki, hogy dehogy is, semmi köze a gyerekhez, nem az anyja, nehogy már meg akarja szabni mit csinálhat Móricka.
2018. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell "megcumiztatni a babucikát" (ha kicsi lenne, akkor kéne), hanem embernek kell tekinteni azt, akivel egy fedél alatt él. És igen, bizony, nincs egyenlősdi, mindaddig, amíg nem forrtak szoros szövetségbe éveken át, addig az új partnernek csak elfogadási kötelessége van, beleszólási, nevelési joga meg nincsen. Aztán több év alatt eljuthatnak odáig is, hogy a gyerek nevelőszülőként is elfogadja, és akkor már nevelheti is.
2018. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

"elfogadási kötelessége van"

Elfogadta nem? Nem veri, nem bántja, nem árt neki, csak nem nyalja a s_ggét. Vagy az elfogadás azt jelenti, hogy a gyerek minden nyikkanására szó nélkül ugrik? Kapj már a fejedhez!

2018. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Neked elég egy együttélő kapcsolatban, hogy valakit nem vernek? Nem teszed túl magasra az igényeidet. Ha megfelelően bánna a vele együttélő emberrel, akkor az illető nem írta volna ide a kérdést. A nő a gyerekkel kifejezetten utálatos. Ezt pedig egy apának nem szabad eltűrnie, a gyereknek joga van a normális bánásmódra. Ami nem annyiból áll, hogy nem verik meg. Megjegyzem a semmibe vétel vagy goromba stílus is bántalmazás, az ugyanis nem csak tettleges lehet!
2018. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy ennyien írtatok az igazi anyukám nem adott igazi anyai szeretetett soha nem foglalkozott azzal ,hogy mi a bajom csak hogy mehessen fodrászhoz stb...

Az új apum párját azt végülis én szereztem apukamnak negyon jóban is voltunk és azt hittem ,hogy ő esetleg bírni fog meg nagyon jóba voltunk is az elején de csak addig kelletem neki ameddig össze nem jött apummal igérgetett mindent hogy megpróbál pótolni anyum igen a apum párjának is van egy fia aki 9 éves persze ő fontos de a nő nem várhatja el apumtól ,hogy ne csináljunk eggyüt hobbykat vagy ilyesmit ... F/17

2018. jan. 2. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!