Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elhagyott apummal élek....

Anyám elhagyott apummal élek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apumnak van egy barátnője anyum az elhagyott nem főzött nem csinált semmit. Nem dolgozott. Apummal 20 évig voltak eggyüt de apumnak elege lett ,hogy folyton csak facebokozott napi 20 órát és elváltak.Most új kapcsolatban van apum. Az elején rendes volt a nő(Nevelőanyám) most már eggyáltalán nem. Én nagyon sokáig azt hittem ,hogy pótolhatja anyum de csalódtam benne ha hívtam akkor sose vette fel a telefont ha ìrtam neki akkor meg se nézte és mondtam neki ,hogy ha ilyen akkor én is távolságtartóbb leszek erre azt mondta ,hogy jobb is lenne úgy. Nagyon fura lett és apukám is észrevette de apukám mindent megad neki és mégis apumat szereti de engem nem bír vagy csak nem birja ha a közelükbe vagyok apum szinte elveszi. Mit csináljak ? Szinte nem beszél csak utálatossan es folyton mintha semmibe venne és még azt is megmondja mit és hogyan csináljak de mellesleg leszar. Nem akarom elrontani a kapcsulatokat de én ezzel a nővel nem tudok tovább élni kérelk adjatok tippet !
2018. jan. 2. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Hát akkor ne éljél vele.
2018. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Adj még egy esélyt a nőnek ülj le vele beszéljétek meg miért lett más stb ha nem sikerül akkor sajnos el kell türnőd mert az a legrosszabb ha tönkreteszed a kapcsolatuk mert azzal a te és apud kapcsolatát is kockárateszed
2018. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Azt nem írtad hány éves vagy?


Szerintem beszélj apáddal.

2018. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Egyrészt anyád nem hagyott el, hanem elváltak apáddal, az írásodból pedig nem az jön le, hogy nagyon kardoskodtál volna amellett, hogy anyáddal maradj.

Másrészt az új nő nem az anyád. Nem kell téged pátyolgatnia, nem tartozik neked semmivel, bőven elég ha csendben elvisel.

Mit csinálj? Nőj fel! A világ nem körülötted forog.

2018. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez a nő csak vmi hülye ösztönlèny.Nem vagy a vèr szerinti gyermeke ès ezèrt így viselkedik.Mint az állatoknál.Az ilyenbe kár a szò.Apàdnak kellene a fontossàgi sorrendet felállítani, de nem megy neki ezek szerint.Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de azt kell hogy mondjam èn is, hogy ne foglalkozz vele, hagyd figyelmen kívül. Mint egy idegent.
2018. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Nem kell neked udvarolnod apád qrvájának, csak úgy viselkedj vele, ahogy ő veled!

Nézd te is levegőnek, elvégre te vagy otthon! Apádat meg világosítsd fel, hogy elég ha csak az egyikőtök a lábtörlője a nőnek és az legyen ő!

2018. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Valószínűleg apukád párjának nincs gyereke, te pedig túlságosan ráakaszkodtál és besokkalt. Nem az anyád, nem tartozik feléd semmivel.
2018. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Ezt apukádnak mondd el. Nem lehet téged háttérbe szorítani egy nő miatt. Ha a nő téged mint az apukád gyerekét nem hajlandó elfogadni, akkor az apukádat se szereti, tulajdonképpen unintelligens, csak szórakozni kell neki egy pasi, nem akar családban élni. Ha egy fedél alatt éltek, akkor az család, és a kívülről jött embernek úgy is kell viselkednie. Nem kell magadat feláldozni apukád boldogságáért se, inkább ő felelős érted, egy vadidegen nőért meg aztán végképp nem. Szóval beszélj apukáddal, hogy gondolja át ezt a helyzetet, neki feltétlenül te kell, hogy fontosabb legyél.
2018. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Persze a nő a hülye mert nem akarja más kölykét nevelni. Bezzeg a pasiknál ez alap... Már miért lenne kötelessége tutujgatni a gyereket? Nem bántja, nem terrorizálja, nem csinál semmi rosszat, egyszerűen nem tekinti a gyerekének. Nem értem mi a baj ezzel.
2018. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Látom nulla annak a véleménye, aki le meri írni, hogy egy idegen nő nem tartozik egy kamasz felé nem hogy anyai viselkedéssel, de semmivel sem. Vagy bárkivel összejön majd az apa, akkor azonnal anyucit kell játsszon majd az új nő? Vagy ez hogy van?
2018. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!