Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya elolvasta a naplomat mit...

Anya elolvasta a naplomat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap-ma barátommal voltam és észrevettem, hogy a naplóm máshogy van... Olyan dolgokat írtam bele amit csak nem akartam, hogy mások is tudjanak. Írtam angolul is, de a legnagyobb része magyar. Most nagyon furán viselkedik és félek, hogy haragszik vagy valami, mert rengetek olyan dolgot írtam róla és magánügyeimről amit nem akartam, hogy valaha is megtudjon. Pl.ha elolvasta arra is rájött, hogy hazudtam neki.

Mit csináljak???15/l


2018. jan. 1. 17:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Rengeteg*
2018. jan. 1. 17:08
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Most már semmit. Ha olyanokat írtál róla amit nem illik, akkor bocsánatot kérsz És legközelebb a naplódat vagy gépen/mobilon írod, le jelszavazva vagy olyan naplót veszel amin van ilyen lakat és kulcs. Vagy olyan helyre dugod ahol tudod hogy soha az életbe nem találja meg. Az meg amúgy is milyen már hogy bele olvas a te naplódba? Jó nagy bunkóság / pofátlanság volt tőle, már bocsi.
2018. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha mindenképp ragaszkodsz a kézzel írott naplóhoz, tedd olyan dobozba, amit egy számkombinációval lehet csak kinyitni.


Viszont sokkal biztonságosabb az, ha mondjuk a OneDrive-on tárolod a naplódat, mivel az jelszóval védett, nem a te gépeden van, így még attól sem kell félned, hogy elveszíted.

2018. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Szomoru ha naplot kell olvasni a szulonek,mert nincs oszinte kommunikácio.
2018. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Már miért kellene bocsánatot kérnie? Hadd legyen már a gyereknek magánélete... Az, hogy az anyja belepofátlankodik, azzal vállalja egyben azt is, hogy olyat talál, ami számára rosszul eshet. Itt csak és kizárólag az anyának kellene bocsánatot kérnie a lánytól.
2018. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Szomorú hogy a szüleidnek hazudsz.
2018. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

miért ne hazudhatna?


mindenki hazudik

2018. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem mindenki hazudik,csak ez fura azoknak akik a kinek mit hazudjunkban élnek..
2018. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1%
#7 - A gyeredknek is ezt mondod (fogod mondani, ha még nincs), hazudj csak nyugodtan, mindenki hazudik.
2018. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Lepontozoknak biztos fáj az igazság.
2018. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!