Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férj feljelentheti a feleség...

A férj feljelentheti a feleségét, ha az megverte őt?

Figyelt kérdés
Nem tört el semmije sem, sem az orra, sem az állcsontja, csak kapott egy-két jobb horgost.
2017. dec. 27. 12:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%
Igen, feljelentheti. Pont ugyanannyira fognak vele foglalkozni, mintha fordított eset történt volna, t.i. a férj verte volna meg a feleségét vér, látható külsérelmi nyomok és tanúk nélkül.
2017. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

17.06

Na azt azért kétlem, h ugyanúgy foglalkoznának vele, mint fordított esetben.

2017. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%

Nagyobb eséllyel mész te az őrsre.

Amikor ki akartam rakni az erőszakos exem, összeraktam a cuccait és mondtam hogy mehet amerre lát, ház az enyém(különvagyon). Ez nem akadályozta meg, hogy előszedje a sodrófát a fiókból mint egy rossz filmben és karon vágjon, majd amikor lefogtam és kidobtam az ajtón, hogy betörje az ajtóüveget. Amikor rendőrt hívtam, rögtön jöttek a krokodilkönnyek és engem szólított fel a rendőr, hogy hagyjam el a házat vagy bevisz. Rajtam volt a lila folt, az én házamban esett kár, de nekem kellett menni. Ennek köszönhetően nem egy cuccot ellopott az ex a házból miközben elcuccolt. Ha meg is csaptam volna, ma is ülnék.

Sok sikert a kamu állításhoz, hogy a férfi szava ugyanúgy számít, mint a nőé.

2017. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
58%
Ne hazudozz, utolsó. Egy rendőr sem küldhet el a házadból, egyszerűen nincs erre felhatalmazása. Sok sikert a kamu hülyeségeidhez.:D
2017. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%

18.50

Ez pontosan így igaz ahogy írod. Én is ismerek nem egy hasonló esetet.

2017. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
55%
A feleség verte meg a férjet??? Nevetséges...de ha már megtörtént én nem híresztelném XD
2017. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!