Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy távolítsam el a férjem?...

Hogy távolítsam el a férjem? Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

Még házasok vagyunk, de januárban készülök elindítani a válást!

Probléma 8 éve az alkohol.. ez odáig fajult hogy nem vagyok hajlandó tovább vele lenni! Közben mondhatni félre léptem, de én nem igazán vettem annak mert hiába köt össze minket papír, nem akarok tőle soha többé semmit.. persze azóta mégjobban iszik! A legnagyobb probléma hogy van 2 gyerek, 5 és 7 évesek! Folyamatosan fenyeget.. ez az én szégyenem hogy azt hittem lehet normális ember.. de egyébként büntetett előéletű. Szerintem amit művel az gyermek bántalmazás.. vagy nem tudom hogy fogalmazzak..undorítóan beszél velük.. plusz már az oviba és a suliba is úgy megy értük hogy előtte iszik! Ma alig jutottak haza!Úgy kellett őket megkeresnem!Munkaidőm miatt nem tudtam én menni a gyerekekért.. elvileg én viszem, ő hozza őket. Úgy néz ki hogy most már munkája sincs! És hiába küldöm nem megy el! Bevallom félek is tőle kicsit! Gondoltam rá hogy a gyámügyhöz fordulok, mert a családsegítő már bocsánat.. de lóf.a.sz.t. sem csinál.. rendőrség meg még inkább nem!

Mit csináljak? Mert most még el is kéne tartanom, meg elviselnem? Család nem igazán segít, egyedül vagyok mint a kisujjam.. ja...és azért nem megyek én mert az én családomnál lakunk, egy teljesen külön lakrészen.. és pénzem sincs hogy lépjek.. és nincs is hova!

Kérlek szépen adjatok tippeket hogy mit csinálhatnék! Nekem a gyerekek a legfontosabbak!



2017. dec. 20. 20:56
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
68%

szia! és mért nem akarod bevonni a rendörséget? igazából ha mérlegelsz , mást már nem nagyon tudsz csinálni .

" bevallom félek is tőle kicsit, ... rendőrség meg még inkább nem"

mint irtad a gyerekeid a legfontosabbak. akkor elkell döntened mennyire !?

rendőrség tudna segiteni . távoltartási , stb dolgokkal.szerintem ha 8éve ez megy mostmár igen bekéne vonni a rendőrséget is. vagyis én ezt tenném.

2017. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%

Elöször is minek szültél két gyereket, ha már elötte is alkolista volt a férjed?!?!?

Másodszor minek csaltad meg, ahelyett, hoyg már régen elváltál volna töle?

Harmadszor hogy egyezhetsz bele, hogy ilyen állapotban menjen a gyerekekért?

Negyedszer, ha a gyerekeket is bántja, akkor meddig akarsz még várni?


Add be a válókeresetet és kérj távoltartásit ellene, ha meg mégis odamegy, akkor kihívod a rendörséget - uyganis többek közt éppen ezért vannak.


Csak a gyerekeket sajnálom, hogy ilyen szüleik vannak (mert te sem vagy sokkal jobb, ha képes vagy eltürni, hogy a férjed bántsa és mégis rájuk bízod öket)

2017. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
be kell adnod a válópert minél előbb. én nem várnám meg a 2018-at.
2017. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

A támadásokat amiket most kaptam már én is végig zongoraztam.. mindegyikre lenne magyarázatom.. mindet a naívság, az életkörülmények és az emberi hülyeség hatná át.. így neharagudjatok de nem magyarázom meg! Ezt a helyzetet kell megoldani, nem azon marcangolni magam hogy mekkora hülye vagyok! 2 gyönyörű és okos gyermekem van!! Ők az egyetlenek akiket nem bánok az egész dologban.. és itt a pont!

A rendőrség mit csinálna? Vér nem folyik.. természetesen tele vagyok bizonyítékkal és tanúkkal! De mit érek vele? Mit érek egy távoltartásival ha előbb elvágja a torkom mint hogy felemelhetném a telefont?

és 2018ig már nincs sok idő!

2017. dec. 20. 21:23
 5/39 anonim válasza:
74%
add be a válópert,majd rendőrség azok távolságit adnak, majd cserélj zárat, vagy egy ideig költözz a családodhoz,barátokhoz,rokonokhoz!
2017. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%
Most akkor nem igazán segít a családod és egyedül vagy, vagy ott laktok a családodnál külön lakrészen?
2017. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy pl gyerekekért nem mennek el a suli oviva! Pedig simán mindig valakinek lenne rá ideje.. arról nem is beszélve hogy ahogy hazaérnek rá 10-15 percre már itthon vagyok! De mivel nincs más meg kell majd oldanom, és megfogom! Annyit már a munkahelyemen kiharcoltam hogy állandó délelőttös műszakom legyen, a többi már részlet kérdés!
2017. dec. 20. 21:35
 8/39 aranyos121 ***** válasza:
32%
legyél erős! állj a talpadra! valami gondja van jól arcon nyomod!
2017. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem te itt hadoválsz mindenfélérõl , h felreleptel stb de a legfontosabb most h a gyerekeid a leirasod alapjan veszelyben vannak es te is . Buntetett eletu, alkoholista es agressziv ! Szerintem hamarosan benne vagytok az 5 órás hirekbe, es a gyerekek a te lelkeden fognak száradni mert te ezt mar latod h gáz ma.

Minden adott a tragediahoz nem tudom hogy te a szerelmi es nemi elet kusza liánjai mögül látod e ezt a helyzetet vagy a vágy es a hormonok átitaják az itelõképesseged ? Mert valahogy nem vagy jelen a helyzetben csak úgy 35% ban .

Cserélj zárat , ne allj neki " tisztázni" dolgokat egy alkoholistával aki veszelyes mert a surgössegin fogsz kikötni májszakadassal es bordatöressel .

Nem tudom ha felfogod hogy miben vagytok szerintem SAJNOS NEM

2017. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

Kislány szövegértés egyes

Amugy kedves kérdező szerintem se várd meg az új évet add be most a papirokat mert amig azzal kezdenek valamit a bürokraták így is bőven 2018 lesz.Meg a távoltartási is tényleg elég fontos lenne.Plussz ha tényleg a gyerekeid a mindened ne húzzad tovább, egy alkoholista mellett nekik is csak rosszabb lesz..

2017. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!