Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy távolítsam el a férjem?...

Hogy távolítsam el a férjem? Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

Még házasok vagyunk, de januárban készülök elindítani a válást!

Probléma 8 éve az alkohol.. ez odáig fajult hogy nem vagyok hajlandó tovább vele lenni! Közben mondhatni félre léptem, de én nem igazán vettem annak mert hiába köt össze minket papír, nem akarok tőle soha többé semmit.. persze azóta mégjobban iszik! A legnagyobb probléma hogy van 2 gyerek, 5 és 7 évesek! Folyamatosan fenyeget.. ez az én szégyenem hogy azt hittem lehet normális ember.. de egyébként büntetett előéletű. Szerintem amit művel az gyermek bántalmazás.. vagy nem tudom hogy fogalmazzak..undorítóan beszél velük.. plusz már az oviba és a suliba is úgy megy értük hogy előtte iszik! Ma alig jutottak haza!Úgy kellett őket megkeresnem!Munkaidőm miatt nem tudtam én menni a gyerekekért.. elvileg én viszem, ő hozza őket. Úgy néz ki hogy most már munkája sincs! És hiába küldöm nem megy el! Bevallom félek is tőle kicsit! Gondoltam rá hogy a gyámügyhöz fordulok, mert a családsegítő már bocsánat.. de lóf.a.sz.t. sem csinál.. rendőrség meg még inkább nem!

Mit csináljak? Mert most még el is kéne tartanom, meg elviselnem? Család nem igazán segít, egyedül vagyok mint a kisujjam.. ja...és azért nem megyek én mert az én családomnál lakunk, egy teljesen külön lakrészen.. és pénzem sincs hogy lépjek.. és nincs is hova!

Kérlek szépen adjatok tippeket hogy mit csinálhatnék! Nekem a gyerekek a legfontosabbak!



2017. dec. 20. 20:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
96%
Add be a válókeresetet, kérj soron kívül ideiglenes gyermekelhelyezést, aztán csomagold össze a cuccát, és pakold ki az ajtó elé, vagy vidd el az ő szüleihez. Te vagy birtokon belül, cseréld le a zárat és kész. Ha egyedül nem megy, hívd el a pasidat, vagy barátokat, esetleg közöld a családdal, hogy vagy segítenek, vagy naponta kihívod a rendőröket a házhoz. Ilyesminek nem szoktak örülni az emberek.
2017. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kerdezö ELROMANTIZÁLJA a helyzetet , azt hiszi h házas és családosdit játszik egy veszélyes emberrel .

A gyerekeket hogy bizod rá egy részeg agressziv emberre? Azt irod ma is alig kerültek haza .

Gondolod a gyerekek nem félnek , nem érzékelik ?

Irod te is : gyerekbántalmazás . Ennel a gyerekotthonba is jobb volna nekik .

Te jelen vagy csak krónikáskent elkönyveled mi történik ????

Ébredj fel es mentsd a gyerekeket !

2017. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Jó!

Szóval válás.. az az 1. ! De pl azt se tudom hol kell távoltartást kérni. Semmit nem tudok! A családsegítő is a válást mondta és semmi mást! Ennyire durva állapotok kb 2 hónapja vannak.. azért ne gondolja senki hogy 8 éve tűröm ezt! Ennek van egy folyamata.. és elértem ezelőtt 1 évvel arra a pontra hogy nem hiszem el a " soha többé " szöveget!

Van komment amit figyelmen kívül hagyok, de természetesen az is egy nézőpont.

És azért hadováltam hogy ne az legyen hogy 3 oldalnyi kommentbe kelljen leírnom, mert úgy is kérdezte volna valaki!

2017. dec. 20. 22:12
 14/39 A kérdező kommentje:
Azon vagyok! Azért írtam ki kérdést! Ha leszarnám akkor már rég elvették volna a gyerekeket!
2017. dec. 20. 22:14
 15/39 anonim ***** válasza:
78%
Semmi köze a lakáshoz! Cuccok összepakol, ajtó elé kirak, zárcsere, ő meg menjen, ahova akar!
2017. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Tényleg csak az érti ezt aki már volt ilyen helyzetben! :(

Kirakom? és? visszajön.. szevasz

2017. dec. 20. 22:21
 17/39 anonim ***** válasza:
73%

"és 2018ig már nincs sok idő"


es miert jobb ha megvarod a januart? ebbol szoktak lenni a halogatasok... januarbol lesz majd februar, abbol marcius.


minel hamarabb elinditod annal hamarabb tul leszel rajta.


attol hogy unnep van, dolgoznak az ugyvedek.



[link]



Pl. itt olvashatod hogy 30 ezer Ft-ot kell fizetni, na latod lehet hogy mar nem is lesz ebbol valas januarban sem mert nem tudod kifizetni. szoval elobb gyujts ra.

2017. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
55%

Szóval te egy alkoholista veszélyes emberrel most kezdeni akarod a válópapirok kiröltését es gondolom azt hiszed h majd egy jó kávé mellett letisztázzátok es beadjatok a papirokat aztan jókat vártok es megbeszelitek szépen mi hol romlott el , stb

Nagyon naiv vagy !

Úgy látszik szeretnél karácsonyra egy bordatörést es úgy érzed túl sok fogad van es 1 szem elég

2017. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
96%
2017. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
45%

Szereted még az a baj es a gyerekeid szenvedése se számit annyira , valld be legalabb önmagadnak h a gyerekeid es a szerelmi eleted között kell válassz ezzel a genetikai selejttel , akkor ezt a neandertalit valasztod , ne irkald h " a gyerekeim a legfontosabbak" bla bla bla , ez egy jól hangzó szlogen !

Nekem volt a gyerekem fontos mert szembeszalltam a volt ferjemmel a lanyomert pedig feltem de az anyai ösztön mindent felulirt es a gyerek haja szála se görbult sose mert hozzanyúlni es SOSE biztam rá!!!

Es el is hagytam abban a pillanatban amikor azt ereztem h a gyereknek ez a környezet nem tesz jót !!!

Mindez öt eve ! Ne mondd te nekem h neked fontosak a gyerekek mert nem azok , en , ha valaki , tudom egy anya hogy viselkedik ha fontos a gyereke, úgyhogy ne szavalj !!!

Vannak ilyen nök mint te . 10 ev múlva majd vered a fejed a falba h miert turtel ennyit ! Szegyellni fogod

2017. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!