Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy távolítsam el a férjem?...

Hogy távolítsam el a férjem? Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

Még házasok vagyunk, de januárban készülök elindítani a válást!

Probléma 8 éve az alkohol.. ez odáig fajult hogy nem vagyok hajlandó tovább vele lenni! Közben mondhatni félre léptem, de én nem igazán vettem annak mert hiába köt össze minket papír, nem akarok tőle soha többé semmit.. persze azóta mégjobban iszik! A legnagyobb probléma hogy van 2 gyerek, 5 és 7 évesek! Folyamatosan fenyeget.. ez az én szégyenem hogy azt hittem lehet normális ember.. de egyébként büntetett előéletű. Szerintem amit művel az gyermek bántalmazás.. vagy nem tudom hogy fogalmazzak..undorítóan beszél velük.. plusz már az oviba és a suliba is úgy megy értük hogy előtte iszik! Ma alig jutottak haza!Úgy kellett őket megkeresnem!Munkaidőm miatt nem tudtam én menni a gyerekekért.. elvileg én viszem, ő hozza őket. Úgy néz ki hogy most már munkája sincs! És hiába küldöm nem megy el! Bevallom félek is tőle kicsit! Gondoltam rá hogy a gyámügyhöz fordulok, mert a családsegítő már bocsánat.. de lóf.a.sz.t. sem csinál.. rendőrség meg még inkább nem!

Mit csináljak? Mert most még el is kéne tartanom, meg elviselnem? Család nem igazán segít, egyedül vagyok mint a kisujjam.. ja...és azért nem megyek én mert az én családomnál lakunk, egy teljesen külön lakrészen.. és pénzem sincs hogy lépjek.. és nincs is hova!

Kérlek szépen adjatok tippeket hogy mit csinálhatnék! Nekem a gyerekek a legfontosabbak!



2017. dec. 20. 20:56
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

:)

Ha szeretném akkor a kérdés a következő képpen hangzana: Mit tegyek hogy a férjem megváltozzon?

De szerintem nem ezt olvasod.. rengeteg körülmény van.. de a legbosszantóbb hogy nem megy el! Ennyi.. valószínűleg ha hozzájuk érne addig élne.. de nem veri őket! És engem sem! De most már lassan lehet el kéne kezdenie.. mondjuk hiába vagyok 53 kiló.. de fizikai munkát végzek, ő meg zuhan össze

. lehet előbb csavarnám le mint hogy hozzám tudna érni..

2017. dec. 20. 22:42
 22/39 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem jó fórumra jöttél.

Menj be a rendőrségre és mondd el, hogy mi a helyzet, kihez fordulj, stb.

[link] 2 perc gugli után ezt tálaltam, nem tudom, hogy jó-e

Keress te is, remélem, hogy találsz

2017. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a családoddal, és mondd el nekik, mekkora a baj nálatok. Nagyon jó lenne, ha hajlandóak lennének segíteni. Menj el a rendőrségre, mondd el, mi a helyzet. Aztán ők elmondják, mik a tovàbbi teendők. Ne döntsd el előre, hogy úgyse csinálnak semmit! Holnap reggel a rendőrség legyen az első dolgod! Ez most fontosabb a sulinàl, ovinál, munkánál. Mindennél fontosabb. Aztán mehetsz a bíróságra a válópert elindítani. Nézz utána, van-e ingyenes jogsegély szolgálat felétek. Anyukámnak sokat segítettek a gyerektartás behajtásában. Ne szégyenkezz a helyzeted miatt! Nem a Te szégyened a férjed viselkedése!
2017. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
83%

8 eve probléma az alkohol, de a gyerekek 5 és 7 évesek....

Te sem vagy különb, pláne ugy higy totjázásal veszélyezteted a gyerekeket... azonnal elvenném tőletek, és ne érts félre remélem minél elöbb jobb életük lesz a gyerekeknek, bármi áron!

2017. dec. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
95%

Mi az hogy nem lehet kitenni? Ahogyan írták csomag kitesz zárcsere és kész főleg ha nem is a saját lakása. Amennyiben balhézik akkor rendőrség

Hogy egy válást hogyan kell elindítani? Ez komoly? Ügyvéd minimum kell a gyermek elhelyezés miatt. És ahogy előttem is leírták bíróság

De minek ezt januárig halogatni?

Ünnepek ugyan már vicc. Így rosszabb lesz sokkal a karácsony is pl. Lehet csak én gondolom így, pláne ha úgy érzed a gyerekek is veszélyben vannak. Egy percet se haboznék ha nem akar elmenni a fent leírtak szerint kitenni.

2017. dec. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
77%
Te szimplán nem AKARSZ lépni, inkább keresed a kifogásokat... bár.tekintva hogy képes voltál egy piásnak két gyereket is szülni, nem lepsz meg...
2017. dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 aranyos121 ***** válasza:
95%

"Tényleg csak az érti ezt aki már volt ilyen helyzetben! :(

Kirakom? és? visszajön.. szevasz"


Ajtózárcsere!!!!!

2017. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
74%
Elképesztő ez a sok ítélkezès. Remélem tudjátok, hogy ezzel hátráltatjàtok a kérdezőt, és minden hasonló cipőben járó embert. Minek ment hozzá, minek szült gyereket, miért nem lépett hamarabb. Pont az ítélkezés miatt nem lépnek időben ezek az emberek. Az amúgy is padlóba döngölt önbizalmukat még jobban letörik a bántó reakciók. A kérdező valószínűleg AKAR lépni, de annyira a béka segge alatt lehet az önbizalma, önbecsülése, hogy nem hiszi el, hogy ő ezt meg tudja csinálni. Bátorítàs kellene neki, nem cseszegetés.
2017. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
47%

Erre csak ezt tudom mondani, "AKINEK FÁJ, DE NEM VÁLTOZTAT, ANNAK NEM FÁJ ELÉGGÉ"


Kár tovább pazarolni rád az időt.

2017. dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
77%

"ha hozzájuk érne addig élne.. de nem veri őket! És engem sem!"


Na ezzel azután tényleg beállíthatsz a rendőrségre.

Legalább lesz egy jó napjuk.


Kb. így tudnám elképzelni:

- Halló rendőrség? Szeretném, ha azonnal intézkednének, mert nem ver a férjem.

- Elnézést, de mi nem verhetjük meg magát a férje helyett.

2017. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!