Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy távolítsam el a férjem?...

Hogy távolítsam el a férjem? Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

Még házasok vagyunk, de januárban készülök elindítani a válást!

Probléma 8 éve az alkohol.. ez odáig fajult hogy nem vagyok hajlandó tovább vele lenni! Közben mondhatni félre léptem, de én nem igazán vettem annak mert hiába köt össze minket papír, nem akarok tőle soha többé semmit.. persze azóta mégjobban iszik! A legnagyobb probléma hogy van 2 gyerek, 5 és 7 évesek! Folyamatosan fenyeget.. ez az én szégyenem hogy azt hittem lehet normális ember.. de egyébként büntetett előéletű. Szerintem amit művel az gyermek bántalmazás.. vagy nem tudom hogy fogalmazzak..undorítóan beszél velük.. plusz már az oviba és a suliba is úgy megy értük hogy előtte iszik! Ma alig jutottak haza!Úgy kellett őket megkeresnem!Munkaidőm miatt nem tudtam én menni a gyerekekért.. elvileg én viszem, ő hozza őket. Úgy néz ki hogy most már munkája sincs! És hiába küldöm nem megy el! Bevallom félek is tőle kicsit! Gondoltam rá hogy a gyámügyhöz fordulok, mert a családsegítő már bocsánat.. de lóf.a.sz.t. sem csinál.. rendőrség meg még inkább nem!

Mit csináljak? Mert most még el is kéne tartanom, meg elviselnem? Család nem igazán segít, egyedül vagyok mint a kisujjam.. ja...és azért nem megyek én mert az én családomnál lakunk, egy teljesen külön lakrészen.. és pénzem sincs hogy lépjek.. és nincs is hova!

Kérlek szépen adjatok tippeket hogy mit csinálhatnék! Nekem a gyerekek a legfontosabbak!



2017. dec. 20. 20:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
65%

Ennyi idióta hülye válaszadót! Elkeserítő. Nézzetek már egy kicsit magatokba. Tényleg olyan jó dolog egy segítséget kérő, valószínűleg padlón lévő emberbe még egy jó nagyot belerúgni? Most már könnyebb a lelketeknek?


Sosem értettem az ilyet. Ha segíteni nem tudsz, vagy nem akarsz, lépj tovább.


Kérdező neked meg kitartás, biztosan meg fogod oldani, nem lesz könnyű, de vannak normális válaszadók is, rájuk hallgass, a többivel meg ne foglalkozz. Lelkibetegek.


Létezik valami kényszerkijelentés is, az önkormányzatnál, nem tudom pontosan ez micsoda, de nézz utána, hátha ki tudod ilyen módon jelenteni a férjedet a lakásból.

2017. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
54%

"Család nem igazán segít...az én családomnál lakunk"


Kérdező!

Azért ez a sztori több sebből is vérzik, hiszen ha a saját családod sem segít neked, akkor valószínűsíthető, hogy nem teljes -és valós- a történet amit előadtál.

Azokra meg hiába hallgatsz akik itt uszítanak mindenfélére, amikor látni, hogy sokan még a szöveget sem tudják rendesen értelmezni.

A férjedet sem tudod kitenni azzal, hogy kell a hely, mert lecserélnéd az esedékes szeretőddel. Ő nem egy használati tárgy! Ráadásul oda van bejelentve, és a gyermekeidnek az apja.

A válás, nem egyenlő egy zárcserével.

...és holnaptól majd a szeretőd megy a gyerekekért az óvodába meg az iskolába.

Így gondoltad??

Amúgy ha ilyen félredugós feleségem lenne lehet, hogy én is innék. Nem is keveset.

(De ivás előtt azért kidobnám!)

2017. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
21%

09:51

"Ennyi idióta hülye válaszadót! Elkeserítő."


Ez le is jön a válaszodból. Tényleg "idióta hülye" vagy.



"Létezik valami kényszerkijelentés is, az önkormányzatnál, nem tudom pontosan ez micsoda, de nézz utána, hátha ki tudod ilyen módon jelenteni a férjedet a lakásból."


Így képzelted?

Kedves Önkormányzat!

Gondoltam egy nagyot, -meg hát a gyíkon is nagyon biztattak az ismeretlen, otthon tespedő férfigyűlölő, eltartott anyukák- ezért kiteszem a férjemet az önök esetleges segítségével a közös lakásunkból.

Ugyan nem váltam még el, hiszen még a papírokat sem adtam be, ezáltal természetesen a vagyonmegosztás és a gyermekelhelyezés sem történt még meg, de nagyon kellene a hely az új szeretőmnek, és ezért szeretném kitenni a férjemet, aki már majd egy évtizede itt lakik a gyerekeinkkel együtt.

A rendőrségen is feljelentettem azzal, hogy "nem ver sem engem sem a családot", de mégsem hajlandóak intézkedni.

Ugye segítenek?

Lécci...léccci...lécci...

2017. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
96%
Ideiglenes gyermekelhelyezés kérhető sürgősséggel a bíróságon, a válóper beadásával együtt. A lakcímkártya pedig nem biztosít tulajdonjogot, még 10 évi ottlakás esetén sem. Ez nem férfigyűlölet, hanem a rideg tény.:-)
2017. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező! Ezt magyarázd már meg! Egyedül vagy, mint az ujjad, nem segít a családod, nem mész el te, mert a te családodnál laktok! ????
2017. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

10:19-es Te biztosan így csinálnád, ahogy leírtad, én nem.

Én az idióta nem tudok pontos útmutatást adni, hülyeséget meg nem akarok leírni.


Viszont én legalább segítettem annyit, adtam egy irányt, amerre talán el lehet indulni. Nem biztos, hogy ez a jó megoldás.

De ha nem is segítettem, legalább nem rúgtam bele a kérdezőbe, mint te, meg a hozzád hasonló érzéketlen unatkozók.

2017. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, nem rúgott senki belém! Tisztában vagyok vele hogy hülye voltam! A hasznos válaszokat köszönöm.. és nem folyamatosan mentem félre, csak mióta rájöttem tényleg sose fog változni semmi. Hogy miért nem dobtam ki? mert akkor se ment el.. ennyi! A tulajdonának tekint.. aki volt már ilyen helyzetben az tudja! És nem akarok a helyére mást.. egy időre elegem van! Megtudok állni a lábamon egyedül! Ennyi. Családi segítségem meg kb annyi mint amit itt a sok kedves ítélkező kommentelő csinál.. Mindenki tud mindent és ennyi! Milyen segítségre gondoltam? pl hogy együtt dobjuk ki.. ne csak én mondjam.. mert mindenki hallgat.. ennyi .
2017. dec. 21. 14:45
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés nincs tisztázva, kié is a ház amiben laktok? Saját házából nem lehet kidobni valakit csak úgy.
2017. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

A mostoha öcsémé és bátyámé!

Anyukám halála után apukám elvett egy másik nőt, és az ő gyerekei örökölték az apjuk után a házat. Úgy hogy tulajdonképpen az én családom és még se.. de még mindig jobban mint neki!

2017. dec. 21. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!