Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyereket és...

Hogyan lehet gyereket és testvért kitagadni?

Figyelt kérdés

Ha a gyerekemet kitagadom, papírt készíttetek róla, hogy lemondok minden szülői jogomról látogatásról mindenről akkor gyerektartást sem kell utána fizetnem?


Tesómat is ki tudnám tagadni a családból? Vagy testvérek között ilyen nincsen? Ilyet csak szülő tehet meg?


2017. dec. 25. 14:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy érzelmi nyomorék lehetsz. Az még hagyján, hogy a testvéreddel nem jössz ki, de hogy már azon töröd a fejed, hogy a még kiskorú gyerekedet hogyan fogod kitagadni, az már erős. Az én "apám" is ilyen volt, pedig házasságban született gyerek voltam. Mindenét az új nőjére és annak előző kapcsolatából született gyerekére íratott, hogy egy fityinget se lássak tőle.
2017. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nem biztos hogy érzelmi nyomorék. Tudod van olyan is, higy a nő "gyógyszer mellett véletlenül " teherbe esik -igaz gyógyszert sose szedett, de csakazertis megtartja a gyereket, hiába nem akar a férfi apa lenni. Sok ilyen is van. Mondjuk kizárt, hogy az anyad ilyet neked bevalljon, mert akkor nem lehetne minden xarnak elhordani az apát, ugye
2017. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy van ilyen. Sőt, olvastam, hogy az amerikai nők olyan praktikákhoz folyamodnak a teherbeeséshez, hogy ez ember esze megáll. De akkor meg azért találták ki a gumit és az elkötést.
2017. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%

""gyógyszer mellett véletlenül " "


Ha valaki nem akar gyereket, védekezzen maga. Húzzon gumit. Ilyen egyszerű.

2017. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
47%

Az elkoteshez 3 gyerek és minimum 40 éves kor szükséges, a gyógyszer helyett még írhattam volna hogy "kiszakad a gumi, bevettem az esemény utanit de nem használt" - mert ilyen is van ám.

Lehet a pasit szidni, de végül is a nő dönt úgy, higy megtartja egy olyan gyereket, akit az apja nem akart.

2017. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Így van, ha a hülye k

urva megtartja a kérésem ellenére én nem tudok mit csinálni csak fizethetek...

2017. dec. 26. 18:03
 27/33 anonim ***** válasza:
80%
De megfektetni volt eszed akit most hülye K urvazol, ugye?
2017. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
28%
27, te talán nem így tennél, ha az éppen aktuális az akaratod ellenére megtartana a gyereket? Nem írta a kérdező, higy hogyan védekeztek, hibázott e ő, vagy a nő, de végül is konkrétan édes mindegy, a lényeg az, hogy ő nem akar gyereket, a nő meg apáva teszi. Ez nem fair, nagyon nem fair, mondom ezt úgy, hogy nő vagyok
2017. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
86%

"Így van, ha a hülye k

urva megtartja a kérésem ellenére én nem tudok mit csinálni csak fizethetek..."


Húztál volna gumit! Egy alkalmi kapcsolatban, mert a hülye quurva titulus nem arra enged következtetni, hogy igazi pár voltatok.

2017. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell szexelni szerelem és komoly kapcsolat nélkül. Az, hogy elvetesse mert Te azt mondtad, hát persze. A nő teste és nem mindenki képes megöletni a saját gyerekét.Lelkileg sem mindenki tud egy abortuszt feldolgozni.
2017. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!