Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Anyám nem régen összejött egy pasassal, próbál anyám előtt jópofizni velem de ha meg nincs ott anyu tok bunkó, mostanában állandóan csak veszekszunk miatta. Múltkor elakart menni végleg, én személy szerint örültem volna de anyám teljesen kiakadt így itt maradt. Elmentem itthonról és mire haza értem egy bombon és egy energiaital volt az agyamon, gondolták ezzel lefizetnek. A pasas egy idegbeteg, minden szarságon felhuzza magát, pl. Anyu elfelejtett hagymát venni és vissza ment elkezdett ordibalni vele. Anyu vak a szerelemtől és nem veszi észre ezeket a dolgokat és engem hibáztat mindenért. Én próbáltam elfogadni de egyszerűen nem megy. A múltkor ketten mentünk boltba és azt mondta ha azt mondom neki Hogy szeretem akkor kapok csokit. Persze Hogy nem mondtam. Kérlek segítsetek én ezt már nem bírom. Mit csináljak?

14/L



2017. dec. 22. 20:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én próbáltam nyitni de ha "jóba is vagyunk fel óráig" jön megint egy szarság amin felhúzza magát. Azért lefizetésnek veszem mert különben nem kapnék, főleg energiaitalt. Köszönöm mindenkinek a véleményét
2017. dec. 23. 12:51
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!