Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? (lent)

Miért csinálja ezt? (lent)

Figyelt kérdés
Egyik nagyon jó haveromnak van egy helyi zenekara. Minden koncertjükre meghív. Mindig az van hogy ha elmegyek rögtön írja másnap msn-en hogy nagyon sz*r koncert volt. Amelyikre nem megyek el az rögtön milyen jó volt.. de miért? :S szombaton is lesz egy koncertjük, pár hete hívott akkor úgy volt hogy nem megyek. aztán írtam neki nem rég hogy mégis megyek, akkor rögtön írta hogy nagyon sz*r lesz a koncert. Erre most meg kiírta Msn-re hogy szombat koncert, jöjjön mindenki. Nem értem.. ha annyira zavarja hogy ott vagyok miért hív?? Szerintetek? :S légyszi normális válaszokat :)
2010. jún. 2. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt arról van szó hogy azért mondja neked, hogy szar volt a buli, mert várja a visszaigazolást,hogy " Nem is ! ku..a jó volt a buli." Tehát számít a véleményed ennyi.

És neki meg kell az önbizalom ezért csinálja sztem

2010. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a baj, hogy vájtfülű vagy. Attól tart, hogy "szakmailag" észreveszed a hibákat.
2010. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezd meg tőle. Amúgy meg ez a tipikus: ápolgasd az egóm eset. Mernéd csak azt mondani, hogy igen, tényleg sz@r volt, besértődne, mint egy hisztis kislány. Ha meg azt írja de jó volt, akkor legyél letörve, hogy fú mit hagytál ki.
2010. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az első válaszolóval maximálisan egyet értek


fontos számára a véleményed, ő maga meg elég masszív önbizalomhiánnyal küzd, ami nem baj, csak tény

ha nem vagy ott, azért sikerülnek jól a bulik, mert szeretné ezzel is emelni magát a szemedben

nem ellened irányul ez hidd el :)

2010. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!