Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel ajándékozhatnám meg...

Mivel ajándékozhatnám meg sosem látott Nővéremet?

Figyelt kérdés

Pár napja olvashattak rólam ugyanitt.

12 éves fiú vagyok,van egy 18éves féltestvérem akivel még soha nem találkoztam.nagyon szeretném már megismerni.

E héten lesz a névnapja.nagyon szép neve van,:Cyntia.

szeretném valamivel meglepni,de sajnos nincs semmilyen öt-

letem.Csak MSN-en tartjuk a kapcsolatot.nem tudom mit tegyek?


2010. jún. 2. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
milyen dolgok érdeklik őt?
2010. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Bonbon, csoki, virág, plüss, vagy vmilyen dísztárgy
2010. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Vegyél neki mosómedvét!
2010. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szervezz vele közös programot, pl. vegyél mozijegyet
2010. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy hívd el az állatkertbe
2010. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

adj neki valami olyat, amit eddig nélkülözött. Pl. fényképet magadról kiskorodban, bekeretezve.

NBiztosan ő is nagy izgalommal várja atalálkozást, sajnálja, hogy nélküle nőttél fel. Mellé egy szál virágot, és egy vicces képeslapot, amibe írsz pár sort. Pl.: örülök, hogy megkerültél.

vagy olyat amit új baba születésekor adnak, és eg ymosolygó arcocskát írsz bele.

Olyat adj, amit eltehet az első találkozás emlékére. Tudtál róla? Vagy nem is tudtad?

2010. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Zsozirisz képeslapküldő.hu. honlapon sok üdvözlőlapot találsz. Sokhoz vers is van,és te is írhatsz hozzá saját szöveget.
2010. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

azt válaszolta nem kell neki semmi mert nem az a fontos.

Találkozni nem tudok vele.csak fél éve ismerem,myvipon

keresztül.

2010. jún. 2. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinálj kézzel bármit. varrj kispárnát, készíts képet, képeslapot, vagy barkácsolj valamit. az mindenkinek jól esik, hiszen időt és energiát szántál rá.
2010. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet neki, amiben leírod, hogy mennyire fontos Neked. Egyébként megint nem tudom és nem értem az embereket, most ezzel a kérdéssel mit kell idiótáskodni..... Nagyon becsülendő ez a 12 éves fiú, hogy így ír a nővéréről, nagyon tiszteletre méltó, ahogy viselkedsz! Gratulálok!
2010. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!