Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tőlen teljesen különbö...

A párom tőlen teljesen különböző kinézetű lányokat is szépnek tart?

Figyelt kérdés

A barátommal(23F) lassan két éve leszünk együtt. Nagyon jó vele meg szeretem, de észrevettem, hogy tőlem teljesen különböző kinézetű lányokról állítja, hogy szépek. Pedig szerintem egyáltalán nem azok, és nem az irigység beszél belőlem, hiszen engem is szokott dicsérni. Csak egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mi tetszik neki azokban a lányokban. Pl.:ronda a bőrük vagy löttyedt a testük, vagy nem szép az arcuk, vagy óriási a homlokuk. Neki mégis tetszenek. Miért akar engem meggyőzni, hogy azok a lányok szépek? Nem vagyok beképzelt, de szerintem mindenki tisztában van a saját előnyeivel. Vagy ha neki ennyire nem jó az ízlése, akkor hogy tetszhetek neki én, vagy én is ennyire nem lennék szép? Vagy ez férfiaknál általános, hogy nem nézik meg a nőt, csak legyen melle meg hordjon tűsarkút és máris szép az a lány? Hogy tudnám rávilágítani, hogy legyen kicsit igényesebb, meg körültekintőbb ha le"szépez" ez lányt?

22L


2010. jún. 1. 13:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez egy olyan dolog, hogy a férfiak meg a számodra nagyon helyes pasidat lehet, hogy lerondázzák. Meg "leigénytelenezik". Más egy nő nő szemmel és megint más férfi szemel. Pusztán a kinézet kisugárzás nélkül semmit nem ér.


Hiába vékony, hiába napbarnított, hiába szellős az öltözék, ha nem nőies (ezek nem tezsnek azzá), akkor bukta.

2012. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!