Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tőlen teljesen különbö...

A párom tőlen teljesen különböző kinézetű lányokat is szépnek tart?

Figyelt kérdés

A barátommal(23F) lassan két éve leszünk együtt. Nagyon jó vele meg szeretem, de észrevettem, hogy tőlem teljesen különböző kinézetű lányokról állítja, hogy szépek. Pedig szerintem egyáltalán nem azok, és nem az irigység beszél belőlem, hiszen engem is szokott dicsérni. Csak egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mi tetszik neki azokban a lányokban. Pl.:ronda a bőrük vagy löttyedt a testük, vagy nem szép az arcuk, vagy óriási a homlokuk. Neki mégis tetszenek. Miért akar engem meggyőzni, hogy azok a lányok szépek? Nem vagyok beképzelt, de szerintem mindenki tisztában van a saját előnyeivel. Vagy ha neki ennyire nem jó az ízlése, akkor hogy tetszhetek neki én, vagy én is ennyire nem lennék szép? Vagy ez férfiaknál általános, hogy nem nézik meg a nőt, csak legyen melle meg hordjon tűsarkút és máris szép az a lány? Hogy tudnám rávilágítani, hogy legyen kicsit igényesebb, meg körültekintőbb ha le"szépez" ez lányt?

22L


2010. jún. 1. 13:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsi koromtól fiú barátaim vannak..És eddigi tapasztalataim szerint igen! Legyen melle meg magassarkúja..a hosszú haj sem árt...és megvan számukra a "szép lány"
2010. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Miről is kellene meggyőznöd? Teljesen normális, ha valakinek több típusú lány/fiú tetszik.

Szerintem kicsit túlreagálod.

Persze, ha arról van szó, hogy a te jelenlétedben állandóan más lányokat dícsér, az más tészta. De az írásodból nem ez derül ki. Úgyhogy nyugi és ne ilyeneken problémázz.

2010. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szerinted nem szép egy lány, szerinte még az lehet! Nem kellene ráerőszakolnod a saját véleményedet!
2010. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszélgettem erről egy sráccal, és ő azt mondta, hogy ők teljesen másképp ítélik meg a szépséget, mint mi nők. Nem mint múzeumi tárgyat nézik a nőt, nem az érdekli őket, milyen formájú szeme és szája van, vagy hány centi a dereka, hanem hogy milyen szexuális kisugárzása van, mennyire indítja meg a fantáziájukat. Így aztán sokszor vonzónak látnak olyan nőt is, aki szerintünk egyenesen csúnya, és időnként egyáltalán nem hozza lázba őket az, akit mi női szemmel gyönyörűnek látunk.
2010. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Ja tényleg tök gáz h más az ízlésetek szépen törd be és alakítsd át mert csak az lehet jó amit te gondolsz. Csinálj belőle egy kis pincsikutyát, aki egyetértően helyesel a véleményedre.

Idióta.

2010. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy, mert úgyis csak megmosolyog, hogy féltékeny vagy. Különben is, az ízlése az Ő dolga, neked nem feladatod csiszolgatni, alakítani rajta. Inkább Te kezdd el szokni a gondolatot, hogy embereknek más-más külső is ugyanúgy tetszik. A vékony nők férje a telt, homokóra alakú nőket is megnézi, ès fordítva. Ezen nem kell bosszankodni, lesz még annyi bajotok az életben...
2010. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
A párod férfi, és mást néz meg egy nőn, mint te. Valamint nem csukta be a szemét azzal, hogy jelenleg épp melletted van. És nem kell, hogy egyezzen az ízlése a tiéddel. Nagy hibát követnél el, ha felvilágosítanád őt az "igénytelenségéről".
2010. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Mert csak az a férfi igényes, aki téged tart szépnek? Majd lesz neked is löttyedt tested, ráncos bőröd, őszülő/kopaszodó hajad, és a párodnak (bárki lesz az), még mindig szép leszel...
2010. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%
Ez most egy igazi probléma? Fhuhh bázz...
2010. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem biztos, hogy amit te ronda börnek, löttyedt testnek vagy nem szép arcnak tartasz, az másra is igy hat. Ezen kivül nem CSAK egyféle tipust tarthat valaki szépnek, hanem különbözöeket is.

Az meg, hogy te nem abba a kategóriába esel, ami szerinte szép - erre csak azt lehet mondani, hogy lehet, hpgy téged nem a szépségedért hanem egyéb tulajdonságaidért szeret.

De egy biztos, ha elkezded neki magyarázni, hogy azok a lányok, akik neki tetszenek, rondák, neki rossz izlése van meg igénytelen, akkor elég nagy eséllyel rájön, hogy te közel se az vagy, akit szeret, hanem egy féltékenykedö, kötözködö nö, aki öt át akarja alakitani a saját kedve szerint, és sürgösen keres egy kedves, melegszivü lányt, aki nem kifogásolja, hogy más is tetszhet neki.

2010. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!