Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tőlen teljesen különbö...

A párom tőlen teljesen különböző kinézetű lányokat is szépnek tart?

Figyelt kérdés

A barátommal(23F) lassan két éve leszünk együtt. Nagyon jó vele meg szeretem, de észrevettem, hogy tőlem teljesen különböző kinézetű lányokról állítja, hogy szépek. Pedig szerintem egyáltalán nem azok, és nem az irigység beszél belőlem, hiszen engem is szokott dicsérni. Csak egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mi tetszik neki azokban a lányokban. Pl.:ronda a bőrük vagy löttyedt a testük, vagy nem szép az arcuk, vagy óriási a homlokuk. Neki mégis tetszenek. Miért akar engem meggyőzni, hogy azok a lányok szépek? Nem vagyok beképzelt, de szerintem mindenki tisztában van a saját előnyeivel. Vagy ha neki ennyire nem jó az ízlése, akkor hogy tetszhetek neki én, vagy én is ennyire nem lennék szép? Vagy ez férfiaknál általános, hogy nem nézik meg a nőt, csak legyen melle meg hordjon tűsarkút és máris szép az a lány? Hogy tudnám rávilágítani, hogy legyen kicsit igényesebb, meg körültekintőbb ha le"szépez" ez lányt?

22L


2010. jún. 1. 13:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
81%

ronda a bőrük

löttyedt a testük

nem szép az arcuk

óriási a homlokuk

heges az arcuk

Kérdező, ebben mi az igénytelenség?! Felszínes, üresfejű embernek tűnsz a hozzászólásaid alapján.

Am nagyon tetszett a popós hasonlat :)Tényleg mindenki csak a magáét fújja :)

2010. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
20%

aki nem érti, amiről a kérdező beszél, minek ír? lehet valaki elképesztően szexis elálló fülekkel is, lehet egy nem tökéletes nőnek is irtó erős szeuális kisugárzása. NEM ERRŐL VAN SZÓ. hanem arról, amikor a szó hagyományos értelmében nem szép, nem is vonzó, kisugárzásnak még csak a jelét sem látod, erről van szó.

igazából megjegyezném, hogy tökéletesnek senki sem tökéletes, szépnek azokat az embereket szoktuk tartani, akiknek van kisugárzásuk.

de mikor egy a szürkénél szürkébb szürkét látsz sehogy sem érted, hogy más hogy láthatja azt színesnek.

2010. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
30%

én értem a kérdezőt. Nekem is volt egy pasim,akinek közben még volt 1 barátnője aki nagyon gázul nézett ki! Igénytelen,szürke egér.

Én meg most nem akarok dicsekedni de egy szép,szexi nő vagyok. És mégsem engem választott hanem azt a bányarémet...mert fontos neki a megszokás meg az hogy kinyalják a seggét.Undoritó. Hát akkor maradjon vele...

Pedig őrülten kivánt engem.Mégis egy gyáva féreg.Nekem ilyen pasi nem kell,örülök h megszabadultam tőle.

25 éves vagyok de életemben ez az egy pasi utasitott el egy rondábbért. Ezt nem könnyű feldolgozni,főleg hogy eddig minden pasi futott utánam. De hát ez van.:S

2010. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan értjük, miről ír a kérdező! Ő nem érti, miért van mindenki kiakadva.

Én meg azt nem értem, miért kellene ráerőszakolnia a véleményét a pasijára, neki miért nem lehet más véleménye.

Meg azt se értem, miért igénytelenség, ha valakinek magas a homloka, nem olyan szép az arca vagy a bőre. Nem lehet mindenki szépségkirálynő, és sokan átlagosan is jól érzik magukat, mert nem érdekli őket annyira a külsejük, mint a kérdezőt. Az igénytelenség azonban nem ez, hanem ha valaki büdös, rosszak a fogai, nem fürdik rendszeresen, koszos ruhákban jár. A külsőnk érdekében sokat tehetünk, de nincs 100%-os módszer a szép bőrre meg a szép arcra.


A kérdező lerondázta a nála kevésbé derokatívabb csajokat, a válaszolók meg leidiótázták a kérdezőt, kvittek vagyunk.


Csak a kérdező ne felejtse el, hogy a szépség múlandó, jöhet egy homonzavar vagy allergia, és máris ronda lesz a bőre, jöhet egy bárányhimlő maradandó hegekkel, lehet pajzsmirigy problémája, amitől úgy elhízik, hogy magára se ismer, vagy egyszerűen szül egy gyereket, amitől - normális módon - átalakul a teste.


Amúgy meg csak egy kérdésem marad, ha szerinte ennyire igénytelen a pasija, miért van vele?

Ha szeretné, igénytelennek is szeretné.

Ha meg nem szereti, na úgy vele lenni - az az igazi igénytelenség. Tehát bagoly mondja verébnek. Szerintem.

2010. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
40%

a magas homlok nem a legjobb példa. hiszen lehet valaki gyönyörű magas homlokkal. mint ahogy rettenetesen szemet szúró és zavaró is lehet. attól függ, milyen a nő többi része. lehet szép egy olyan arc, amin hegek vannak. viszont amikor látok egy olyan nőt, akinek szétkapart pattanásokkal van tele a feje....

mindenki tisztában van vele, hogy a szépeség múlandó, szerintem a kérdező is. én sem értem valaki miért nem ad egyáltalán magára. én sem vagyok egy megszállott, akit csak a külseje érdekel, egész egyszerűen vannak dolgok, ami számomra alap. pl ha hetente 2* hajat mosok, tuti, hogy nem lóg csimbókokban a hajam. és azért hetente 2* hajat mosni nem nagy dolog. de én soha nem utáltam senkit azért, mert nem szép vagy mert egyenesen ronda. azt viszont soha nem fogom megérteni, hogy egyeseket miért zavarja az, hogy a másik szép. bírom, amikor belépek valahova és látom valakin, hogy utálattal néz rám csak azért, mert szép vagyok. pedig nincs rajtam extra ruha, extra dekoltázs vagy bármi ilyesmi ami miatt utálkozni lehetne és mégis. sokszor észrevettem már, hogy nagyon sok csúnya ember van, akik utálják a szép embereket. akkor én is megkérdezhetem, hogy egyeseket miért zavar, hogy én szép vagyok. másnak ez miért fáj?

a terhességet illetően szintén nem jó példa. 9 hónapja szültem, nem panaszkodhatom. idén nyáron is bátran felhúzom majd a bikinimet. és nem azért, mert szerencsés alkat vagyok. hanem csk mert nem zabáltam, mint egy disznó és az elejétől fogva minden este bekentem jó zsíros krémmel a hasam. ez igényesség. és mielőtt bárki belém kötne 3,5 kilós 55 centis gyereket szülte, makk egészséges, soha nem volt beteg. és gyönyörű!!

2010. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"kisugárzásnak még csak a jelét sem látod, erről van szó."


Hát pont ez az, hogy a férfiaknak és a nőknek mások az antennái, egy pasi nem feltétlenül ott érzékel kisugárzást, ahol mi.

2010. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
igen ez agy van, máshogy nézünk dolgokat. de pl az én párom ugyanúgy igénytelenségnek tartja azokat a dolgokat, mint én. sőt ő olyan dolgokat is észrvesz, amin én abszolút átsiklom, múltkor volt a zimány linda a tv-ben és megjegyezte, hogy juj, de magas a homloka. persze szegény csaj nem tehet róla, meg biztos van, akinek ez kifejezetten tetszik, én észre se vettem mondjuk. csak azt akarom mondani, hogy én még nem tallálkoztam olyan pasival, akinél pl a zsíros haj vagy a rágott köröm nyerő lett volna.
2010. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy azok a lányok akiket a te pasid szépnek tart (löggyedtseggű, magas homlokú stb) úgyanúgy nem értik hogy az ő pasijuknak hogy tetszhet egy olyan csaj mint pl te :)))) minden csak nézőpont kérdése és hidd el más csaj benned is ugyanúgy találna hibát! :) amúgy meg a kisugárzáson rengeteg múlik. egy előnytelenebb kinézetű de mosolygós pozitív kisugárzású csaj lehet sokkal vonzóbb mint egy topmodell aki merev, komor stb..
2010. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Ahhoz is ragaszkodsz, hogy csak ugyanazokat a filmeket szeresse, amiket te?
2010. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
82%

Én értem a kérdezőt és nem gondolom beképzeltnek a kérdése miatt. Ugyanis bennem is felmerül ez, azzal a különbséggel, hogy én magamat tartom szürke kisegérnek, de olyan szinten, hogy el sem tudom képzelni, mit eszik rajtam a párom. Nagyon vékony vagyok, szinte semmi mellem nincs, és nem vagyok anorexiás, de zörögnek a csontjaim, nem jön fel rám egy deka se, egyedül az arcom szép. Azt hiszem az arcom az átlagnál kicsit szebb, de nem sokkal, a hajam vékonyszálú és minden nap mosnom kell, mert zsírosodik. És a párom sokszor kritizál a vékonyságom miatt, állítólag féltésből, de szerintem igazából nem is annyira tetszem neki. De a lényeg, hogy van egy lány, derékig érő hajjal (párom csodálja a derékig érő hajat), és olyan arccal és hanggal, hogy egyszerűen mindenhol ő a középpont, nekem meg ő a bálványom, rá szeretnék hasonlítani, párom meg egyszerűen nem érti, mit vagyok úgy oda, mert számára nem egy nagy durranás. Azt nem mondja, hogy nem szép, de abszolút nincs hanyatt esve tőle. És én ilyenkor arra gondolok, hogy hazudik, hogy ne legyek féltékeny...Pedig lehet, hogy tényleg igazat mond?


Amúgy én is röhögtem már a pasikon. Egyszer a buszon láttam egy lúgozott hajú nőt olyan fejjel, hogy én a helyében homokba dugtam volna. Kb. úgy nézett ki, mint Gálvölgyi szőke parókában. De a teste nagyon jó volt és egy fehér miniruhában volt. A pasija meg hirtelen nekiesett egy közelben álló palinak, mert állítása szerint megbámulta a nőjét. És akkor arra gondoltam, ennél a nőnél én ezerszer szebb vagyok, de értem soha senki sem fog így kakasoskodni.:)))Bár az is igaz, hogy hajtott már be a buszmegállóba a tömegbe srác motorral azért, hogy megkérdezze, hazavihet-e...

Hát, érdekes kérdés ez, még sose gondoltam rá, hogy a férfiaknak más tetszik, mint nekünk.

2010. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!