Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tőlen teljesen különbö...

A párom tőlen teljesen különböző kinézetű lányokat is szépnek tart?

Figyelt kérdés

A barátommal(23F) lassan két éve leszünk együtt. Nagyon jó vele meg szeretem, de észrevettem, hogy tőlem teljesen különböző kinézetű lányokról állítja, hogy szépek. Pedig szerintem egyáltalán nem azok, és nem az irigység beszél belőlem, hiszen engem is szokott dicsérni. Csak egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mi tetszik neki azokban a lányokban. Pl.:ronda a bőrük vagy löttyedt a testük, vagy nem szép az arcuk, vagy óriási a homlokuk. Neki mégis tetszenek. Miért akar engem meggyőzni, hogy azok a lányok szépek? Nem vagyok beképzelt, de szerintem mindenki tisztában van a saját előnyeivel. Vagy ha neki ennyire nem jó az ízlése, akkor hogy tetszhetek neki én, vagy én is ennyire nem lennék szép? Vagy ez férfiaknál általános, hogy nem nézik meg a nőt, csak legyen melle meg hordjon tűsarkút és máris szép az a lány? Hogy tudnám rávilágítani, hogy legyen kicsit igényesebb, meg körültekintőbb ha le"szépez" ez lányt?

22L


2010. jún. 1. 13:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Az izlését nehezen, vagy nem is tudod befolyásolni. Nemcsak a klasszikus szépség számít, hanem a kisugárzás, a megjelenés öszhangja, mesetleg a viselkedés, a megnyilvánulás is. A szépség több darabból van összerakva. A helyedben én nem vitatkoznék vele hiszen valószínű, hogy tőled kapja a legtöbbet, számára te vagy az elérhető, szerethető személy. A többi csak "látvány".
2010. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a válaszokat, de látom nem értettetek meg. Nem az a baj, hogy más lányokat is szépnek talál, hanem hogy olyan lányokat, akik nem csak az én véleményem szerint enyhén szólva nem szépek. A barátom egy nagyon helyes srác, és én sem szoktam panaszkodni, mert teszek érte, hogy jól nézzek ki, edzek, normálisan étkezek, odafigyelek magamra a bőrömre a hajamra. Egy nőnél ez fontos. És ezt magamért és érte teszem, hogy büszke lehessen a párjára. De amikor látom, hogy teljesen igénytelen lányokat tart szépnek elgondolkodok rajta, hogy uramisten neki vajon mi az, hogy szép? Mert ha ismerné őket vagy beszélgettek volna már és a kisugárzásuk olyan, és az fogta meg bennük, az egy dolog. De teljesen ismeretlen, kifejezettem csúnyácska lányokat hogyan tarthat szépnek. Ezt nem tudom felfogni. Szerintem egy férfinek is kell, hogy legyen szépérzéke, ami nem merülhet ki abban, hogy jó a melle és a feneke. Ezeken kívül is vannak meghatározó külső jegyek. például a párom múltkor egy kikapart pattanásos hegekkel tarkított arcú lányra mondta, hogy szerinte szép. Pedig lerítt arról a lányról az igénytelenség.

Szóval ezt nem értem.

2010. jún. 1. 13:57
 13/31 A kérdező kommentje:
13:38- én sem alkotok rólad véleményt, kérlek te se alacsonyodj odáig, hogy ismeretlen embereket idiótázol le. Különleges élvezetet nyújthat számodra mások leminősítése. Gratulálok.
2010. jún. 1. 14:05
 14/31 anonim ***** válasza:
81%
Egyre unszimpatikusabb vagy, miss "énolyanigényesvagyok"... Tulajdonképpen mit akarsz, mi a kérdés? Hogy hogyan tudnád elérni, hogy más, "igénytelen" lányok ne tetszenek a párodnak? Ezt kérdezd az ezoterika topikban, majd ott pancsolnak neked szerelmi bájitalt... Bár lassan a humor kategória lesz ez az egész. Te döntöd el, hogy ki/mi igényes, hogy mit tarthat vonzónak a párod és mit nem, pff...
2010. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
31%

én abszolút értem mire gondolsz. bár lehet az egyik kedves válaszoló belém fog kötni, de akkor is leírom: szép nő vagyok, jó nő vagyok. és nem csak magam szerint. :D nekem is érdekes volt látni annak idején párom 2 volt nőjét, hááááát.... elgondolkoztam és sehogy se tudtam rájönni hogy illek én a sorba. :) az más kérdés, hogy utólag ő se látja szépnek őket, de nyilván mikor együtt volt velük csak vonzónak tartotta őket. és a mai napig nem értem. én is látom, ha egy nő szép, de ha valaki egy legkevésbé se szép nőre mondja, hogy az, én is elgondolkodom....

erre van egyébként egy jó sztorim: néhány éve valamelyik áruházban vásárolgattam és volt egy ötvenes(!) nő magas sarkúban, irdatlanul mini szoknyában, topban, amiből a fél melle kinn volt. na már most megjegyezném, hogy a legkevésbé se jól karbantartott ötvenesnek nézett ki és bizony a melle se állt szépen, hanem amolyan löttyetegen. na mondjuk ki: lógott. és magamban úgy röhögtem, mert volt egy pasi már nem emlékszem, hogy harmincas vagy 40 lehetett de valahányszor meglátta ezt nőt komolyan mondom folyt a nyála! pedig én inkább röhögtem, mert annyira nevetséges volt a hölgyemény.... a pasi meg meg volt őrülve. hiába: mini szoknya, löttyedt csöcsök kidobva és magas sarkú. :D

2010. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

14:28 köszönöm:) akkor végre Te érted miről van szó! Igen, valahogy ez az "én-hogy-illek a sorba" dolog van nálam is. Az én barátom régi barátnőit sem nevezném szépnek.

És van az a kategória, ahol látom, hogy persze ez egy helyes lány, és elismerem, ha tetszik a páromnak, mert tényleg helyes, és így joggal mondja szépnek.(nem feltétlenül találom én is nagyon szépnek, de megértem ha ő annak látja) De van az a szint, ahol már a lány inkább bányarém, még csak helyesnek sem mondható, hanem kifejezettem igénytelen és csak a ruhája feltűnő; és mégis szépnek találja. (pedig rajta kívül mindenki azt mondja, hogy az a lány tényleg fura)

Ezt nem értem igazából. És ilyenkor szeretném rávezetni, hogy nézd meg jobban, figyeld meg ezt vagy azt rajta. és ilyenkor nem kifejezetten magamhoz hasonlítom, de azt szeretném ha észrevenné és megbecsülné, h valaki odafigyel magára. Ettől nem leszek feltétlenül "űberigényes hisztis p." Szerintem ez az alap, ha valaki odafigyel magára. És azt szeretném, ha a páromnak is ez lenne az alap, hiszen ez a normális.szerintem.

2010. jún. 1. 14:39
 17/31 anonim ***** válasza:
84%

"Különleges élvezetet nyújthat számodra mások leminősítése."


Csak a hülyéké ;)


Egyébként elárulom neked, hogy a szépség nem minden. Ha az ember meglát egy szép csajt - megnézi persze, ja biztos tökéletesek a vonalai stb. de ennyi, nincs benne semmi, ami megfogja.

Viszont sok olyan van, aki lehet, h nem tökéletes (kicsit nagy a segge, alacsony, mittudomén messze állnak a szemei, valami hibája van) de ennek ellenére olyan baszott erős kisugárzása van, hogy az ember nem tudja nem észre venni. És nem az első típus fogja meg az embert, hanem a második, még akkor is, ha nem tökéletes.

Legalább is én így vagyok vele :P


A barátodat meg még mindig sajnálom, remélem nemsokára rájön, hogy te túl tökéletes vagy hozzá!

2010. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

"És azt szeretném, ha a páromnak is ez lenne az alap, hiszen ez a normális.szerintem."


Na erről beszélek!!!!

2010. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

De most őszintén. Az igénytelenség, meg a kisebb hibák között van különbség. Aki láthatólag igénytelen, annak nem igazán hiszem, hogy valamiféle olyan óriási kisugárzása van, ami megfog egy fiút.

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy egy férfinak sem fontos az, hogy barátnője kinézete rendezett legyen. Hiába fontos a belső, lehet valaki imádnivaló, ha közben nem figyel oda magára, és teszem azt csimbókokban lóg a haja, vagy 2 naponta fürdik. Ilyesmire is gondolok. Szerintem nem valami hihetetlenül nagy luxus törődni magunkkal. Ez a minimum, nem valami áhított állapot. De hogy ezt a legtöbb férfi nem érzékeli, azt nem tudom megérteni.

2010. jún. 1. 14:54
 20/31 anonim ***** válasza:
79%

A vélemény olyan, mint a s.gglyuk: mindenkinek van, de senki se kíváncsi a többiekére.


Amíg teljesen szubjektív szempontok alapján osztályozod az embereket, addig biztos hogy nem lesz nyugtod. Az itteni fejlemények is jól alátámasztják ezt: semmi, de az jó hosszan és indulatosan. Mindenki ugyanabból van. Lehet tagadni, de kár.

2010. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!