Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a bróbléma? Mit...

Mi lehet a bróbléma? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
34 éves fiatal asszony vagyok.Van egy csodálatos párkapcsolatom,gyermekeim és mégis érzem valami baj van velem.Az idén vettünk lakást amire már rég vártam.Válás után a gyerekeinket szétválasztották ez nagyon megvisel.Sokat sírok akár még a járművön is rám jön.És egyszerüen nem tudnám elmondani miért van így.Jó lenne talán egy barátnő akivel jókat lehet dumálni.Érzem ez nem normális így.
2010. jún. 1. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy barátnő kell neked.probáj meg barátkozni hidd el lesz értelme ugye majd irsz a változásról?


25L

2010. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
boldogtalan vagy. valami hiányzik az életedből. kérdezd meg magadtól mi tenne boldoggá. lehet hogy egy tök apró dolog, de koncentrálj arra hogy magadnak is okozz örömöt nap mint nap. leht hogy tényleg kell egy barátnő akivel néha beülsz egy kávéra dumcsizni, de az is lehet hogy valami hobbi kell.
2010. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mezei mozgáshiány. Kilométerekről kiszúrom, amint látod. Sportolj, erőltesd magad fizikailag, fáradj vigyorgósra. Tényleg ennyi. Ha netán meddő időtöltésnek látod a sportot (mint én), akkor munka is akad bőven, csak legyen aki nekilát.
2010. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!