Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kersztelőre miért nem mehetek...

Kersztelőre miért nem mehetek rocker ruhában?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj rocker ruhában. Nem hiszem, hogy sértő lenne vagy bármi értelemben rossz....


Maximum kifognak nézni. Ha egyátalán nem érdekel mások vélaménye, akkor oké...

2017. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nyugodtan menj rocker ruhában... Maximum kifognak nézni."


Nem biztos - ugyanis lehet, hogy be sem fogják engedni a templomba. Mint ahogy külföldön is vannak olyan templomok, ahová nem lehet fedetlen vállal bemenni vagy miniszoknyában, stb.

2017. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt megnézném,h beállítanál keresztelőre rocker ruhában XD
2017. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a bajom, hogy kicsit nehéz átéreznem a helyzetedet. Nekem a normális utcai ruhám is elmenne egy keresztelőn anélkül, hogy bárki szóvá tenné.

Ne akarj “rocker ruhában” menni csak azért, mert túl megerőltető normálisan felöltözni vagy éppen, azért mert nem szeretsz a feketétől eltérő színenek hordani.


Az már rendes ok lenne, hogy nincs pénzed egy 6000 forintos ingre vagy valami ilyesmi...

2017. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én legutóbb egy temetésen voltam acélbetkós bakancsban. Végig fáslizva volt a sérült bokám környéke és csak a bakancsomba fértem bele. Senki nem nézett ki miatta, mert nem az volt a lényeg, hogy "jajj mi van annak a lánynak a lábám". A rokonaid neked örülnek, hogy ott vagy, nem pedig a ruházatodnak. Csörgő láncokat vedd le, ha vannak, mert azok még a hétköznapokban is rohadtul idegesítőek, nemhogy beállítani velük egy templomba, üres-nagy térbe.
2017. nov. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!