Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rocker testvérem! Nem bírom,...

Rocker testvérem! Nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész nap hangosan hallgatja a rock üvöltős zenét.

Mindig megbámulják az utcán mert nagy acélbetétes bakancsot,fekete nadrág, kabát, minden fekete rajta.

Ilyen rock-emo keverék.

A tanulást teljesen elhanyagolja, matekból 1,3

Nagyon elvan hízva, 110 kiló és ezzel sem törődik.

Heti egyszer fürdik, nagyon ritkán mos fogat, max heti 1x, és ez nem vicc. Undorító.


Nektek mi a véleményetek? Hogy állnátok ehhez?


2015. jan. 20. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid hol vannak?
2015. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Be kell zárni a szekrénybe. Ha befér. Ha nem akkor kell egy nagyobb szekrény.
2015. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tud vele mit csinállni anya. Amúgy az a szörnyű hogy láncstestvéremről van szó.
2015. jan. 20. 18:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Lánytestvéremről*
2015. jan. 20. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az lenne vele a baj hogy rocker, hanem egy lusta, igénytelen disznó.

Tényleg van egy ilyen rocker-típus - gondolom bő fekete póló, zsíros haj - de szerintem attól, hogy valaki rocker még nem kell annyira lázadnia, hogy saját magának is keresztbe tesz - lásd iskola, higiénia hanyagolása..


Tényleg a szüleiteknek kéne ezzel valamit kezdeni.. hány éves? Semmi más motivációja nincs? Akármi, továbbtanulás, pasi, valami amit meg szeretne venni?

Az eltiltás se vezetne jóra, attól lehet csak rosszabb lenne.

2015. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valami lelki baj áll a háttérben?
2015. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a zenével és az öltözködéssel van a baj. Nem amiatt lett olyan, amilyen. Lusta és igénytelen. Ha lány, akkor nagy eséllyel bekerült az ördögi körbe, depressziós, mert csúnyának tartja magát, nem tetszik a fiúnak, aki neki bejön, nem lát realitást abban, hogy egyszer úgy nézzen ki, ahogyan akar, emiatt el is hanyagolja magát, mert úgyis mindegy. A tanulmányi eredményei szintén a jövőkép hiányára utalnak. Hány éves a testvéred? Nem tudom, mivel tudnátok motiválni, ha ő nem érzi, hogy képes változtatni, akkor a ti akaratotok kevés lesz hozzá. Beszéltetek már vele erről? Ha nem önmaga ellensége, akkor talán hajlandó lesz pszichológushoz menni, hogy elindítsák valamerre az életben. Persze ne az öltözködésére és a zenei ízlésére hivatkozzatok, mert az nem betegség.
2015. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is bakancsot hordtam kamaszként, fekete ruhákban jártam, de magamra mindig igényes voltam. A rockerek alapvetően nem igénytelenek, a tesóddal sem ez a baj, hanem valami komoly lelki probléma. Valószínűleg elégedetlen a külsejével az elhízás miatt, ettől befordult, a többi meg jött már szinte magától.


A szüleid is hibásak sajnos, egy gyerek nem egyik napról a másikra lesz 110 kiló. Már sokkal korábban lépni kellett volna, beíratni valamilyen edzésre, odafigyelni az étrendre, orvoshoz vinni (vércukorproblémák, hormonok) stb. Még most sem késő, csak nem szabadna halogatni, mert magától jobb nem lesz a helyzet. Plusz pszichés segítség a tesódnak, mert valami nagyon nincs rendben a világ- és jövőképével. És nem a zenei ízlése vagy az öltözködése miatt!

2015. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Én is üvöltettem a rock zenét és csak feketébe és bakancsba jártam, de ettől függetlenül azért fürödtem. Matekból én se voltam jó de a többi általában 3-4es volt.

Nem lehet valami lelki oka?

2015. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem azért van mert rocker, hanem azért mert igénytelen...
2015. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!