Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek anyuja-a...

Van itt olyan, akinek anyuja-apuja régen rocker volt? Vicces sztorik, stb? :D

Figyelt kérdés

Minap lapoztam át a fotóalbumot és nagyokat derültem a drága szüleimen, miként lázadoztak a régi időkben. :D Apa ritkán mesél az akkori sztorikról de mindig nagyokat nevetünk, milyen baromságokat csináltak és szinte belefájdul a szívem, hogy nem ökörködtem velük! :D


Ha van itt valaki, aki szívesen megosztána a szülei sztoriját, amit hallott tőlük vagy ilyesmi, írja le nyugodtan; tök vidám téma szerintem! :D



2013. júl. 7. 17:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Apa és anya története tiszta holywoodi tündérmese: adott a naaaagy, menő lázadó, aki a bandavezér a haverok között, az énekes a bandában, csóró viszont minden nő oda-vissza van érte, és egyszer csak kiszelemi magának a kőgazdag éltanulót, akinek az apja elismert tanár a városban, szépséges és nehezen kapható. Ég és föld! :D A történetet felesleges folytatnom, mert ha apának nem sikerült volna meghódítani anya szívét a vagányságával és polgárpukkasztó viselkedésével, nem csücsülnék itt! :DDD
2013. júl. 7. 17:15
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak apám volt ilyen rocker. Az ő tabló fotóján még hosszú haja van, elég furcsa is volt ezt látni mert sajnos sokáig nem láttam mert hosszú időkre eltűnt és akkor került elő amikor nagyapámnak segítettünk a költözésben.

Apám mesélte hogy a katonaság előtt volt ilyen lázadó féle, nagyon sokat ökörködtek, hatalmasat partyztak. Ő neki inkább a katonai időkből vannak nagy sztorijai de akkor már a haja nem volt meg mert ugye ott ez nem volt megengedett a hosszú haj, de még ott is a lázadó stílusát adta elő. Ott rengeteget buliztak. Ők a Soproni határőrségnél voltak beosztva és ott rengeteg mindent csináltak, hosszú lenne ezt mind elmesélni, azt tudom hogy még zenekart is akartak alapítani de nem jött össze, és csak az egyikük lépett be egy nem túl népszerű bandába aminek a nevét azóta sem sikerült kiderítenünk.

2013. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De király! Apa is szokott mesélni a katonaságról, ő is menőzött xD
2013. júl. 7. 17:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az apukám mesélte, hogy volt egy Beatrice-koncerten, ahol az okozta a legnagyobb eksztázist, hogy élő csirkéket daráltak le a színpadon.
2013. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem lettem volna a csirke helyében.
2013. júl. 22. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim nem rockerek, viszont apámnak vannak érdekes sztorijai, főleg gyerekkorából...pl. egyszer ilyen 13 körül lehetett, amikor vmi régi tűzhelyet vagy nem tudom mit talált és felrobbantotta...vagy pl. egyszer magának akart tetoválást csinálni, és bár már semmi nem látszik szinte belőle, amikor lebarnul, még lehet látni a nyomát. Még annyit tudok a fiatal koráról, hogy gyakran verekedett és egy ideig testépítő is volt.

15l

2013. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rééégen? :D Apám 42 évesen is elvetemült punk. :) A legnagyobb partiarc, aki 40 évesen életre halálra pogózott Iron Maiden koncerten, és az első sorban tombolt velem Aurórán, vagy éppen Prosecturán. Gyerekkoromban Dead Kennedys-es és hasonlón nevelkedtem, nekem is elég elvetemült zenei ízlésem lett végül. 16 évesen összeveszett az anyjával, mert titokba ment egy Iron Maiden koncerte, ahol úgy leizzadt, hogy azt kamuzta, szökőkútban fürdött... Anyu higgadt lány volt, bár ő a fiúk kedvence volt, minden házibuliban ott volt, gyönyörű lány volt eszméletlen humorral. :)
2013. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok vigyorgás nélkül végigolvasni a kommentjeiteket! :D Eszméletlen.
2013. júl. 25. 15:31
 9/12 zabmester ***** válasza:

Amikor a szüleim fiatalok voltak, még azt hiszem, nem nagyon hívták őket rockernek, bár fene tudja... Errefelé nem voltak ilyenek. De apukámnak pl. középiskolás korában hosszú haja volt, és bevallom őszintén, brutálisan rosszul állt neki :D Mamám mondta is, hogy aput is, meg az öccsét is mindig fenyegette, hogy álmukban majd levágja nekik, mert szörnyű :D

Anyu meg nem is tudom, "mi" volt, talán akkoriban "csövinek" hívták őket, a képek alapján úgy nézett ki, mint valami hippi :) Gézszoknya, lógós férfiing, vagy virágos cuccok, parasztpapucs, ilyesmik.

Olyan hú de extrém sztorikat nem tudnék mondani, ilyen téren szerintem tök átlagosak voltak, jártak szórakozni, tanultak, dolgoztak, kb. ennyi.


Majd arra leszek kíváncsi, hogy az én fiam mennyire fog kiröhögni, ha meglátja a tinikori képeimet, amiken bakancsban, szegecses dzsekiben, kék/zöld/rózsaszín tarajjal feszítek :D Mondjuk látott már rólam ilyen képet, azt mondta, olyan voltam, mint egy bohóc :) Sztorikat még nem nagyon meséltem neki, még csak hat éves lesz, de majd ha nagyobb lesz, hát lesz miről sztorizni, ha érdekli majd.

2013. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem anyum volt guns n' roses koncerten.

apám nem volt olyan kőkemény rocker de azért tud mindig jókat sztorizni.

2013. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!