Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán értek a gyerekekhez...

Nem igazán értek a gyerekekhez? "Félek" a párom húgától?

Figyelt kérdés
8 éves lesz. Én lassan 24. Korábban egész jól kijöttem a gyerekekkel, 14 évesen vigyáztam tesóm barátainak a lányára, 17-18 évesen még már a tesóm gyermekére is, és sosem volt gond. El tudtam gügyögni, játszani, de mostanra úgy érzem, nekem ez nem megy. Most már a párom családjával élek, úgyhogy mindennap látom a kislányt, de igyekszem úgymond kerülni szegényt. Tegnap dolgozott az anyjuk, nekem kellett a kislány haját befonni, nem teher, csak féltem, hogy elrontom, vagy hasonló. Néha hallom, amint mondja az anyukájának, mennyire szeret engem, meg a példaképe vagyok, stb. A legjobb barátnőm 11 éves lánya is sokáig játszotta ezt, mikor többet találkoztunk, hogy olyan akar lenni, mint én. Kicsit ijesztő. Saját gyereket is akarok majd néhány éven belül, de félek, hogy rossz anya lennék, és megijednék a saját babámtól is.

2017. nov. 18. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
NE parázz ennyire
2017. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
8 évesnek már rég nem kell gügyögni.
2017. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most pontosan mitől is félsz?
2017. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fölösleges paráznod, amíg drogot nem adsz neki, nem tudsz elrontani semmit. Ha nem hazudsz neki, nem vered át, nem neveted ki, nem szégyeníted meg, addig nem lesz baj. Az hogy a haja nem lesz szép egyik délután? Na bumm! Szép dolog Tőled, hogy van felelősségérzet benned a rajongása miatt - és ez így van rendjén - de azért nem kell túlparázni. Amúgymeg szerencsés gyerek, hogy ilyen lelkiismeretes rokonai vannak.
2018. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!