Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az anyám?

Normális az anyám?

Figyelt kérdés

Pont ma délután úgy ordibált velem, hogy a ház majdnem szétdőlt, és nem normális dologért. Nem volt ekkora hepajt csapni annyira oka. Azért tette, mert év végén a bizonyítványomban lesz 5-6 négyes, a többi jegy mind ötös. Azt mondja, ezzel a bizonyítvánnyal nem tudok majd továbbtanulni, nem vesznek majd fel, meg minden.

1: honnan szedhet ilyen hülyeséget, hogy ezzel nem vesznek fel SEHOVA, amikor valakinek rosszabb a bizonyítványa, mégis felveszik akár normális középiskolába is?

2: Tényleg olyan rossz ez a bizonyítvány, amiben 5-6 négyes van, a többi ötös? Szóval normális dolog, hogy ezért ekkora fesztivált csapott, hogy így ordibált? És még a számítógépemet is el akarná venni, de azt nem hagyom.

(14/F (7. osztályos)

Meg azt sem értem, a szülők miért hiszik azt,hogy a gyerekük többet és jobban fog tanulni, csak mert elveszik a számítógépét.


2010. máj. 31. 19:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem anyám örülne ha ilyenek lennének a jegyeim... legfőképp 3ma tanuló vagyok, de van 3mason kívül mindenféle (csak nem buktam...) és 8-os voltam...mégis felvettek a Gundelba, ami azért egy elég erős suli... én megmondtam anyámnak: nem a te életedet cseszem el, ha nem tanulok, hanem az enyémet. azóta békén hagy... mondjuk nálad szó sincs arról, hogy elcsesznél vmit is...az egyik bnőm szülei is túlságosan hozzá vannak szokva, hogy a lányuk jó tanuló, év végén meg megbüntetik, mert van 2-3 négyese. na szerintem ez beteges, nem normális dolog.
2010. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én pezsgőt bontok, ha kapok egy négyest.
2010. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
PFFFFF...Az semmi nekem 1 négyesem lesz és 7 dicséretes 5-ösöm és anyám durvábban ordibált..Szóval nyugodj meg nem a te anyád a leg*....
2011. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!