Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az anyám?

Normális az anyám?

Figyelt kérdés

Pont ma délután úgy ordibált velem, hogy a ház majdnem szétdőlt, és nem normális dologért. Nem volt ekkora hepajt csapni annyira oka. Azért tette, mert év végén a bizonyítványomban lesz 5-6 négyes, a többi jegy mind ötös. Azt mondja, ezzel a bizonyítvánnyal nem tudok majd továbbtanulni, nem vesznek majd fel, meg minden.

1: honnan szedhet ilyen hülyeséget, hogy ezzel nem vesznek fel SEHOVA, amikor valakinek rosszabb a bizonyítványa, mégis felveszik akár normális középiskolába is?

2: Tényleg olyan rossz ez a bizonyítvány, amiben 5-6 négyes van, a többi ötös? Szóval normális dolog, hogy ezért ekkora fesztivált csapott, hogy így ordibált? És még a számítógépemet is el akarná venni, de azt nem hagyom.

(14/F (7. osztályos)

Meg azt sem értem, a szülők miért hiszik azt,hogy a gyerekük többet és jobban fog tanulni, csak mert elveszik a számítógépét.


2010. máj. 31. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
hát nem túl normális...szerintem próbálj meg nem törődni vele, csináljon amit akar, úgyis simán bekerülhetsz töknormális középsulikba, nekemis ugyanilyen a bizim :D
2010. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenért butaság veszekedni.Simán felvesznek jó középsuliba.Miért ne vennének fel? Most vagy ugye hetedikes. Jövőre 8. Jövőre is tartsd meg ezt a szinted(esetleg még jobbat)simán felvesznek.Nekem örültek volna hetedikben ha ilyen bizit viszek haza, de nekem nem volt olyan jó agyam..

szóval szerintem ez egy nagyon szép bizi

2010. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem, hogy miért nem lehet rendesen megmondani, ha már muszáj megmondani, és miért kell üvöltve.Lehet rossz napja volt.Simán felvesznek ilyen bizivel.
2010. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb középsuliba bekerülhetsz ha jóra írod meg a központit jövőre.
2010. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ui.:mutasd meg anyukádnak a válaszokat..
2010. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
82%

Szerintem ülj le és beszélgess az anyukáddal...Mondd el neki,hogy 5-6 négyes miatt még bárhova fel tudnak venni...És igazad van,van akinek sokkal rosszabb a bizonyítványa mégis bekerül egy normális középiskolába.Ez a bizonyítvány nem lesz akadály felvételibe hidd el:)


14/L

2010. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
azta:D bárhová felvehetnek:D elit gimibe jártam, de nem kitűnővel mentem tovább. jó központit írtam és versenyeredményeket vittem. most egyetemista vagyok. anyukád csak izgul. igyekezz ehhez képest is javítani 8. első félévében, de legalábbis tartsd ezt az eredményt. sok sikert kívánok:)
2010. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
9%

Igen, normális.


1. Ilyen gyerekeket szívesen látnak a dolgozók iskolájában, mert csak ennyire képesek, és nem többre. Neked mi az a normális középiskola? Ahonnan nem vesznek fel egyetemre, annyira nincs hírneve, és ontja ki magából az érettségis hülyegyerekeket?


2. 5db négyesed van, és azok is felvételkor nagyon fontos tárgyaidból, így esélytelen vagy a jobb jövőre. Mehetsz gyárba 3 műszakba betanított munkára.

2010. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
hát nekem hetedikben örültem hogyha volt 5ösöm a bizonyítványban!
2010. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki már nem színötös, nem diplomás az nem is ember? pfff. Szerintem ez tök jó bizonyítvány. Majd jövőre még jobb lesz.
2010. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!