Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az anyám?

Normális az anyám?

Figyelt kérdés

Pont ma délután úgy ordibált velem, hogy a ház majdnem szétdőlt, és nem normális dologért. Nem volt ekkora hepajt csapni annyira oka. Azért tette, mert év végén a bizonyítványomban lesz 5-6 négyes, a többi jegy mind ötös. Azt mondja, ezzel a bizonyítvánnyal nem tudok majd továbbtanulni, nem vesznek majd fel, meg minden.

1: honnan szedhet ilyen hülyeséget, hogy ezzel nem vesznek fel SEHOVA, amikor valakinek rosszabb a bizonyítványa, mégis felveszik akár normális középiskolába is?

2: Tényleg olyan rossz ez a bizonyítvány, amiben 5-6 négyes van, a többi ötös? Szóval normális dolog, hogy ezért ekkora fesztivált csapott, hogy így ordibált? És még a számítógépemet is el akarná venni, de azt nem hagyom.

(14/F (7. osztályos)

Meg azt sem értem, a szülők miért hiszik azt,hogy a gyerekük többet és jobban fog tanulni, csak mert elveszik a számítógépét.


2010. máj. 31. 19:38
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
14%
Szerintem verd szét a fejét mint a lovat.
2010. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

19:49 csak hülyéskedik, nem veszitek észre? Ironizál.


Az ilyen bizonyítvány elvileg jónak minősül, de amit még te nem tudsz, anyukád meg igen, hogy a valóban minőségi gimnáziumokban a kitűnők közül is válogatnak, úgyhogy jogosan van megijedve. De attól még simán felvesznek egyetemre, ha egy közepes gimibe mész, akkor is.

2010. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
75%

mintha csak magamat hallanám... az enyém azzal izél, hogyha egy darab 4es is lesz, akkor borzasztó nyaram lesz:(

14/L (7.)

2010. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tesóm is egy normális gimibe járt, és 2 4 essel írta meg az érettségit, többi ötös . Most Pécsre jár a jogi egyetemre.
2010. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, nekem is volt 4-esem, igaz általános iskolában nem, de gimiben bőven. (5-es korom óta gimis vagyok). Lázadó korszakomban még kettesem is volt :):) Nem voltam hajlandó jobbra írni, rossz gyerek voltam :) , de ez semmit sem befolyásolt a felvételiben (mármint itt egyetemi felvételire gondolok), mire oda kerültem, hogy már számítanak a jegyek, addigra mintagyerek voltam és fel is vettek első helyre.


A 4-es egy jó jegy, nem csak színötösök mennek normális gimnáziumba, van aki 4-3-as tanuló és felveszik. A te bizonyítványod igenis szép, életkorodat tekintve meg különösen, és még az is dicséretes, hogy fiú létedre ilyen jól tanulsz. Anyukád meg nagyon modortalan volt, ha ilyenért képes így kiabálni veled. Normálisnak normális, de szerintem nem túl szép dolog a gyereken levezetni a feszültséget.

2010. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem normális én az ő helyébe a szobádban csak az iró axtalt hagynám,töbit ugysem érdemled meg ilyen oxtályzatokal.
2010. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sok szülő a gyerekén szeretné azt behajtani, amit ő gyerekkorában nem tudott. Az én szüleim nem jártak főiskolára (szakmájuk van) és azt szeretnék, ha belőlem "okos"(egyetemet v. főiskolát szerzett) ember lenne. De én megmondtam nekik, hogy erre nem számítsanak. Lehet hogy később megbánom.. de ez lesz:) Próbálj valahogy beszélni anyuddal. És a bukott gyerekekkel mi van? Sok sikert a beszélgetéshez ;))
2010. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
77%

anyám borogass.....

kíváncsi lennék h neked hanyas bizonyítványod van ha az sz betűt xszel helyettesíted....-.-"

amugymeg nyugi, az én környezetemben a fiúknak egyáltalán nincs ötöse, a négyeseknek is örülnek.

amugy az én bizim is jeles,de jó központit írtam és nekemis vannak versenyeredményeim. elit gimibe vettek fel. ennyit erről.

14L

2010. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Légy büszke, hogy tőled a négyes rossz jegynek számít;)
2010. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát anyád hülye!!
2010. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!