Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez így mi? Ki is a...

Most ez így mi? Ki is a hibás? Totál olyan, mintha lenne valakije msnen. és megcsalna. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap nem találkoztunk, szombaton viszont együtt voltunk.

Azt akarta, hogy vasárnap menjek át hozzá, de nem tudtam, mivel balhém volt itthon meg tanulnom is kellett.

Aztán fent volt vasárnap kora délután msnen ráirtam. irta hogy ott esik a jégeső... és irok neki és kb 4-5 percenként válaszolt, irom hogy :"látom nincs időd rám, akkor szia. msnezz mással." erre leléptem és irta azonnaliba, hoy:"nem msnezek mással, de minden baromi lassú a vihar miatt, de akkor szia."

aztán egésznap nem kerestük egymást, végül feljött fél10kor msnre. Aztán énis felléptem, de nem irt rám, én se rá, 10perc múlva leléptem aztán nemtudom Ő mikor ment el, mert én elmentem aludni.

22:10kor irt egy smst: "Szia kis Virágszálam, vigyázzák kis manók az álmodat, és hozzájuk a jegyet a csókomal válthatod ki. aludj jól csók."

visszairtam: "Nahát, most van rám időd? Ki msnezted magad. Nemértelek. jo8."

Kikapcsoltam a telefonomat.

Rosszul esett a délutáni msnezés.

Ma bekapcsoltam és irta: "Szia Bogyóm, jóreggelt, legyen szépnapod, csók."

Visszairtam neki. De arra nem válaszol.

Most mivan?


2010. máj. 31. 10:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Ugyebár amikor irtam, hogy rosszul vagyok, akkor irta, hogy"szegénykém csók a pocidra" erre irtam neki, hogy "köszönöm a pocipuszit, de élőben jobb lenne"

Erre már nem válaszol.

Nemértem

2010. máj. 31. 12:31
 22/26 anonim ***** válasza:
Elárulom ha egy férfi leül a gép elé, akkor nem csak msn-ezik, hanem közben párhuzamosan 5 féle weboldalt nézeget, zenét hallgat, esetleg programozik is.
2010. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

az uccsó sms-emre nem válaszolt. plusz hívtam 3x és nem veszi fel, de kicsöng.:S

Kezdek ideges lenni... milehet?

2010. máj. 31. 15:14
 24/26 anonim ***** válasza:

első vagyok:

na mi lett?

2010. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

délután óta beszélgetünk msnen.

elmondta hogy miért nem vette fel és elmondta, hogy az utolsó smsre miért nem reagált. hosszú lenne leirni, de megoldodott.

köszi mindekinek

2010. máj. 31. 19:58
 26/26 anonim ***** válasza:

nalátod.

legközelebb kedvesebben reagálj. Örülök hogy minden oké :)

2010. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!