Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez így mi? Ki is a...

Most ez így mi? Ki is a hibás? Totál olyan, mintha lenne valakije msnen. és megcsalna. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap nem találkoztunk, szombaton viszont együtt voltunk.

Azt akarta, hogy vasárnap menjek át hozzá, de nem tudtam, mivel balhém volt itthon meg tanulnom is kellett.

Aztán fent volt vasárnap kora délután msnen ráirtam. irta hogy ott esik a jégeső... és irok neki és kb 4-5 percenként válaszolt, irom hogy :"látom nincs időd rám, akkor szia. msnezz mással." erre leléptem és irta azonnaliba, hoy:"nem msnezek mással, de minden baromi lassú a vihar miatt, de akkor szia."

aztán egésznap nem kerestük egymást, végül feljött fél10kor msnre. Aztán énis felléptem, de nem irt rám, én se rá, 10perc múlva leléptem aztán nemtudom Ő mikor ment el, mert én elmentem aludni.

22:10kor irt egy smst: "Szia kis Virágszálam, vigyázzák kis manók az álmodat, és hozzájuk a jegyet a csókomal válthatod ki. aludj jól csók."

visszairtam: "Nahát, most van rám időd? Ki msnezted magad. Nemértelek. jo8."

Kikapcsoltam a telefonomat.

Rosszul esett a délutáni msnezés.

Ma bekapcsoltam és irta: "Szia Bogyóm, jóreggelt, legyen szépnapod, csók."

Visszairtam neki. De arra nem válaszol.

Most mivan?


2010. máj. 31. 10:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
szerintem este a pasid wowozik vagy CS-zik, mint a többi pasi általában, itt élik ki magukat, ilyenkor semmi másra sem figyelnek, mint a játékra.
2010. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kicsit túlreagáltad a dolot...
2010. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Ha szörnyetegnek akarsz látni,

szörnyeteg leszek" (F.Á)


Szerintem is túlreagálod. Nézz magadba nem hibát keresel-e tudat alatt a fiúban?

Mert szerintem nem adott rá okot, hogy ne bízz benne, sőt :)

Egy kedves sms-el nyiss felé és élvezd a szerelmét, ne rontsd el azzal,hogy túlagyalod :)

2010. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen hisztis csajom lenne már rég kidobtam volna...órákon meg perceken vacilálsz?

Ezzel nem sokáig fogod magad mellett tartani!

Előbb utóbb megfojtod a szerelmeddel...egyszer én is igy kurtam el egy 2 éves kapcsolatom...

Aztán majd nem 22.10 kor sem fog válaszolni hanem soha az életben! Ne légy házisárkány hallod ne anyukádat utánozd hogy viselkedik a 20 éves házasságában!

Hidd el ha lenne valaki aki igazán érdekelné, rajtad kívül, akibe szerelmes lenne, aki megfogná, nem kapnál jó reggeltes smseket, sőt, semmilyet!


Lehet azért nem ir minden bánatodra választ, mert nem akar 2 naponta kártyát tölteni!

24/F

2010. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Akkor ha te nem mentél át vasárnap, hogy várod el hogy ő meg percenként visszairogasson jóég?

Egy kapcsolatnak oda vissza kellene mennie ne hidd azt hogy olyan pótolhatatlan MADAM vagy akinek kénye kedvére percenként smst fogalmaz, amikor te arra lusta vagy hogy átmenj hozzá!


Amugysem az a lényeg hogy kivel msn ezik hanem az HOGY KIVEL VAN!

jólenne már megtanulnod valami könyvből az alapokat és akkor nem fájdítanád szegénynek az életét.

24/F


"TOTÁL OLYAN MINTHA MEGCSALNA" na majd ha igy folytatod meg is tudod milyen hidegzuhany az amikor megcsal:D

akkor nem lesz jóreggeltes sms:D


24/F

2010. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%

Ha eddig nem volt senkije,(ami tuti) mjd lesz.Elintézed magadnak....

Te voltál vele a b..kó, mégis te sértődtél meg.Nem semmi..

2010. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%

Ezaz!

Nagy valószínűséggel majd megtapasztalod milyen az amikor megcsalnak!

Az nem ilyen szitu lesz, majd ugyis meglátod!


Amugy előttem vagy 10 en irják hogy bolhából csinálsz elefántot, szegény srác hogy szenvedhet...zöldet hány (epét) és még a te hóbortjaidra is választ kell adnia 15,5 másodperc alatt...

Ezzel a viselkedéssel pont hogy más karjaiba lököd!

Amig te futsz utána addig ő hogy fusson utánad? Ahhoz helyet kell cserélni, hogy ő kergessen, nem?

Majd az évek meg a fájdalom megtanít arra, hogy nem azt kell nézni hány másodperc múlva válaszol, kivel beszélget, hanem azt hogy KINEK FOGADOTT HŰSÉGET!

Egy családapa

2010. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom amikor én szoktam szarul lenni, betegen, nemhogy kedves nem vagyok a csajommal, de egyenesen elzavarom a farncba, ha görcsök közepette még ő hisztizik ahelyett hogy ápolna! Mégis 3 éve velem van! Pedig nemigazán kapott tőlem virágszálas smst!

Majd megtapasztalod kislány milyen az amikor nem a perceket számolod mint jelen esetben, hanem az ÉVEKET kérdésed és válasza között!

2010. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%
A lány volt beteg, nem a srác.
2010. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Látod, látod, a hülyeséged rá ment az epédre.
2010. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!