Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés a szex a párommal. Mit...

Kevés a szex a párommal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyok együtt. Szeretjük egymást és a kapcsolat is jó. Nem unatkozunk, nem vagyunk az a bezárkózott típusú emberek.


Viszont egy gond van. Az márpedig a szex. Nagyon kevés szex van és szinte csak én kezdeményezek mostanában! Nem vagyok csúnya lány egyáltalán. Mostanában szex mindig csak akkor van, ha én kiborulok hogy "már két hete nem volt" és akkor talán lesz valami. Amikor megtörténik a dolog, akkor mindig őszintén mondja, hogy neki az mennyire jó volt.


Viszont nem értem. Nem olyan típus, aki nem igényli, mert van neki is egy egészséges szükséglete. Más nő biztos, hogy nincs szóba és én se vagyok rossz, unalmas az ágyban. (Ezeket nem beképzeltségből írom, csak kizárom a tényeket, megkönnyítve a válaszadást.)


Ezzel ellentétben még bennem van a kérdés, hogy akkor MI VAN? Miért kell nekem könyörögnöm egy ki...szott szexért?

A fogamzásgátlóm kb. 5300 Ft-ba kerül, de ezért NEM ÉRI meg, ha csak 2 hetente van szex. Ennyi erővel olcsóbb a koton. Nem? De természetesen én gyógyszert szedek. Csak nem tudom, hogy miért.


Természetesen, ha kiborulok ezen, akkor csak azt mondja, hogy egyszerűen nem kívánja, vagy a szokásosan idézőjelesen oldja meg a problémát: "keress olyan férfit, akinek jobb".


Mindig ez a szokásos válasz.


2010. máj. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
6%

"nagyon megalázó volt, és ha valami ki is alakult a kezdeményezésemre, nem volt "olyan", mert nálam is az az igazi, ha a pasi kezdeményez...azóta született egy babánk"


Gratulálok, egy szar kapcsolatba sikerült gyereket szülni, gondolom "majd ettől minden megjavul!" jeligére. Szar lesz majd mikor miatta lesz nehezebb elválnotok.

2010. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
67%
Mi köze van a kevés szexnek ahhoz hogy te nem vagy csúnya lány,kit érdekel ez?Könyörögni szoktál a szexért?????????Piszok megalázó,miért nem keresel egy olyan pasit akinek nem kell könyörögni?Biztos találnál mert te nem vagy csúnya lány egyáltalán.
2010. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Üljetek le beszélni, hogy így merre tart a kapcsolatotok és akár szóba hozni azt is, hogy elváltok ha nem változtat a hozzáállásán. Beszéljél az igényedről, hogy neked fontos az összebújás. Az önzőség nem megengedett a párkapcsolatban.


Ha kell menjen pszichológushoz, menjetek el párterápiára stb... De csak együtt tudtok ezen változtatni. Ha nem együttműködő, akkor bizony nincs sok jövője ennek a kapcsolatnak.

2010. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

1. hagyd abba a gyógyszert

2. ne kezdeményezz. majd odabújik, ha akar.

esetleg próbáld meg, hogy félálomban kezdeményezel. nálam ez vált be. félálomban volt, felizgattam, szeretkeztünk. minden nap. idővel hozzászokott, hogy minden este szeretkezünk, ma már igényli. a szexuális igények ugyanis változtathatók.

2010. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:
56%

Én is hasonló cipőben vagyok csak a másik oldalról.


A korábbi kapcsolatban állandóan szexeltünk a volt barátommal, vagy én kezdeményeztem vagy Ö.Teljessen rá voltunk kattanva egymással. Máson sem járt az agyam egész nap csak a szexen. Aztán vége lett ennek a kapcsolatnak. nagyot csalodtam.


A mostani kapcsolatomban egyáltalán nem úgy kívánom a szexet. Ha nem szexelünk egy hétig az sem érdekel. Hogy miért???

1, Nem vagyok oda ugy érte mint a korábbiért.

2, Nem rendelkezik olyan mérettel mint a korábbi és nem annyira élvezetes vele a szex.

3, Nem úgy figyel rám ahogy igényelném.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ezer oka lehet, hogy nem szexel veled annyit de mindegyiknek az a vége, hogy NEM JÓL MÜKÖDIK A KAPCSOLAT!!!És tényleg nagyon megalázno, hogy neked kell állandóan kuncsologni.

Jól gondold át, neked tényleg erre van szükséged???

2010. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy pár hónapra ababhagyod a gyógyszert. Tényleg kár kidobni gondolom diákként nem vet fel a lé.

Vizsgaidőszak után javulhat ahelyzet, van akit nagyon megvisel.

van hol együtt lennetek? Nyugodtan?

2010. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Kedves 9:54-es!

Nem azért született meg a babánk, hogy javuljon a kapcsolatunk, a párommal a szextől eltekintve, nagyon jó minden, sokat beszélgetünk, szeretjük egymást. A gyerkőc tényleg nem volt betervezve, de nem bántam meg, és nem tervezzük, hogy szétmegyünk, mert még közelebb is hozott minket egymáshoz lelkileg-hangoztatom, hogy nem ezért lettem terhes!!! És az említett probléma is szépen javult az elmúlt időben!

Egyébként az, hogy ilyeneket mond, hogy keressél jobbat, valószínűleg a "védekezésre legjobb a támadás" effektus, biztosan nem jó érzés neki, hogy nyüstölöd, és már nem tudott mit kitalálni, biztosan nem gondolta komolyan!

Én tartom magam ahhoz, hogy ez el fog múlni nála, ez most egy ilyen időszak neki. És ha fontos neked a kapcsolatotok, meg fogod tudni várni.

2010. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Persze meg lehet próbálni valamivel feldobni a kapcsolatot, de kicsi esélyt adok rá, hogy sikerül.

Szerintem ennek a kapcsolatnak vége.

Nincs is értelme úgy együtt maradni, hogy a másik fél szándékosan, vagy nem szándékosan, de figyelmen kívül hagyja a vágyaid. Ő is javasolta, hogy keress mást, legközelebb fogadd meg..!

2012. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:

36-os: "több évig voltam egy kapcsolatban úgy hogy nem kívántam ... a szexeta mostani párommal már több mint egy éve együttélünk és semmi ilyen gond nincs."


a "több évig" és az "egy éve" kicsit nem ugyanaz. Utóbbi kapcsolatodnál is kiváncsi lennék a fejleményekre.


Sokan abban a tévedésbe esnek, hogy megunt párjukat lecserélve hirtelen egy szenvedélyes másikban találják magukat és azt hiszik, hogy megfogták az isten lábát, meg van a nagy ő, miközben pontosan ugyanaz fog történni ebben is ahogy telik az idő.

2015. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Gáborqq80 válasza:

Érdekes, nálunk is ez a probléma csak én másik oldal vagyok.

Sajnos felmerült bennem is a gondolat, hogy talán más nő többet kívánja.

2023. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!