Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés a szex a párommal. Mit...

Kevés a szex a párommal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyok együtt. Szeretjük egymást és a kapcsolat is jó. Nem unatkozunk, nem vagyunk az a bezárkózott típusú emberek.


Viszont egy gond van. Az márpedig a szex. Nagyon kevés szex van és szinte csak én kezdeményezek mostanában! Nem vagyok csúnya lány egyáltalán. Mostanában szex mindig csak akkor van, ha én kiborulok hogy "már két hete nem volt" és akkor talán lesz valami. Amikor megtörténik a dolog, akkor mindig őszintén mondja, hogy neki az mennyire jó volt.


Viszont nem értem. Nem olyan típus, aki nem igényli, mert van neki is egy egészséges szükséglete. Más nő biztos, hogy nincs szóba és én se vagyok rossz, unalmas az ágyban. (Ezeket nem beképzeltségből írom, csak kizárom a tényeket, megkönnyítve a válaszadást.)


Ezzel ellentétben még bennem van a kérdés, hogy akkor MI VAN? Miért kell nekem könyörögnöm egy ki...szott szexért?

A fogamzásgátlóm kb. 5300 Ft-ba kerül, de ezért NEM ÉRI meg, ha csak 2 hetente van szex. Ennyi erővel olcsóbb a koton. Nem? De természetesen én gyógyszert szedek. Csak nem tudom, hogy miért.


Természetesen, ha kiborulok ezen, akkor csak azt mondja, hogy egyszerűen nem kívánja, vagy a szokásosan idézőjelesen oldja meg a problémát: "keress olyan férfit, akinek jobb".


Mindig ez a szokásos válasz.


2010. máj. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
Még, hogy nincs a házasságban szex? A férjem két naponta megkérdezi: lenne kedved egy kis szexhez? Meg sem merem mondani, hány évesek vagyunk. ... és lesz kedvem, mert most is nagyon szeretem. Imádok vele "csőrözni" is.
2010. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
A smárolás az nálam álom. Ritkán van csak néha és csak akkor HA én kezdeményezek!
2010. máj. 30. 23:20
 23/50 anonim ***** válasza:
23%

23,18 újra

Egy kapcsolatban egyik félnek sem szabad szégyenkezdnie, ha visszautasítják, hiszen előfordul, hogy a másik fáradt, nincs kedve. Ez normális dolog, ha egyébként gyakori és jó a szex.

Azon vitatkozni viszont 2 év után, hogy kinek kell(ene) kezdeményezni, egyáltalán nem normális dolog.

Szerintem nálatok a kapcsolatban is vannak problémák, akkor is, ha látszólag minden oké.

2010. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ebben a kapcsolatban inkább nagyon jó barátok vagytok?
2010. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Igazad van. Kisebb összezördülések nálunk is vannak, de nem az a fajta probléma van, amitől nem kéne hogy szexnek legyen...érted. Szóval nincs olyan baja a kapcsolatnak.
2010. máj. 30. 23:23
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem! A haverok előtt lehet egész este flörtölni, kelletni magad, stb. és mivel nem nyúlhat hozzád, ez csak fokozza a vágyat. Meg fog őrülni, hog y végre kettesben maradjatok!


Mi már középkorúak vagyunk, és régen együtt. De most elutaztunk 5 napra, olyan helyre, hoyg szex szóba se jöhetett. Viszont volt alkalom észrevenni a másikat egy új közegben, és látni milyen vonzó. És jól rá is játszottunk..HAzafele már avonat falát kapartta volna a kedves, sőt, h a csak ketten lettünk volna, nem biztos hogy vár.. Minden esetre, hazaérve csak ledobtuk a táskát..ruhát..Pedig amúgy már olyan megszokott az életünk, tudod, sok gond, elmarad a szex.De hogy nem lehetett..Te is a haverok előtt igen is csigázd fel őt. Nem baj, ha a haverok is látják, ha egy icipicit féltékeny lesz az csak segít.


De első a vizsga. Lehet hogy ő rossz vizsgaalkat, előbb tegye le azért, lehet aztán magától rendbejön.

2010. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
76%
ha a pasi sosem kezdeményez akkor ott már nagy gáz van. meg ha ilyeneket mond hogy "keress olyan férfit akinek jobb" ez olyan mintha így akarná mondani hogy nem igazán érdekled. szerintem minden pasinak szüksége van a szexre és gyakrabban mint kéthetente egyszer. tehát vagy van valakije, vagy önkielégít. rádnézve egyik sem a legjobb hiszen nem kíván. vegyél írtó sexis fehérneműket és járkálj előtte abban!!! ha úgy sem kíván meg akkor elgondolkoznék a kapcsolat jövőjén.
2010. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
39%
Nem homokos? Én így voltam a pasimmal és egy szép napon rájöttem, hogy engem tulajdonképpen a nők jobban érdekelnek. :S
2010. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatban az ember sose barát szerintem. S mi nem vagyunk nagyon jó barátok. Ő szerelmes belém. Egyfolytában ölelget, puszilgat, szeretget.
2010. máj. 30. 23:24
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
De igen, ha nálatok téma, hogy ki mit szégyell a kapcsolatban, ott igenis van probléma. Nem azt mondom, hogy az összezördülés miatt nincs szex. Hanem azt, hogy valamiben nem vagytok őszinték, ami esetleg nem került még felszínre, ezért nincs szex. Pl. hogy álltok egymás hibáival, mennyire adjátok önmagatokat, mennyire kell megjátszanod magad, hogy ne nevessen ki, hogy megfelelj neki, milyen játszmák vannak...?
2010. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!