Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés a szex a párommal. Mit...

Kevés a szex a párommal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyok együtt. Szeretjük egymást és a kapcsolat is jó. Nem unatkozunk, nem vagyunk az a bezárkózott típusú emberek.


Viszont egy gond van. Az márpedig a szex. Nagyon kevés szex van és szinte csak én kezdeményezek mostanában! Nem vagyok csúnya lány egyáltalán. Mostanában szex mindig csak akkor van, ha én kiborulok hogy "már két hete nem volt" és akkor talán lesz valami. Amikor megtörténik a dolog, akkor mindig őszintén mondja, hogy neki az mennyire jó volt.


Viszont nem értem. Nem olyan típus, aki nem igényli, mert van neki is egy egészséges szükséglete. Más nő biztos, hogy nincs szóba és én se vagyok rossz, unalmas az ágyban. (Ezeket nem beképzeltségből írom, csak kizárom a tényeket, megkönnyítve a válaszadást.)


Ezzel ellentétben még bennem van a kérdés, hogy akkor MI VAN? Miért kell nekem könyörögnöm egy ki...szott szexért?

A fogamzásgátlóm kb. 5300 Ft-ba kerül, de ezért NEM ÉRI meg, ha csak 2 hetente van szex. Ennyi erővel olcsóbb a koton. Nem? De természetesen én gyógyszert szedek. Csak nem tudom, hogy miért.


Természetesen, ha kiborulok ezen, akkor csak azt mondja, hogy egyszerűen nem kívánja, vagy a szokásosan idézőjelesen oldja meg a problémát: "keress olyan férfit, akinek jobb".


Mindig ez a szokásos válasz.


2010. máj. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Az is igaz. Ha nem nyomulok, akkor meg azzal jön, hogy ÉN NEM NYOMULOK és hogy ÉN VAGYOK AZ, aki nem kívánja. Na most akkor ezen igazodj ki...
2010. máj. 30. 23:13
 12/50 anonim ***** válasza:
83%
Különben a legtöbb kapcsolatban ez van. A házasságban alig van szex, annál több van házasságon kívül. Szomorú, de közhelyesen ez a nagy helyzet.
2010. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
91%

a haverok előtt nem nagyon tanácsos kezdeményezni :D

viszont komoly gondok vannak a kapcsolatodban, ha neked kell kezdeményezned az már alapból gáz, pláne ha el is utasít. a "normális" férfi naponta egyszer minima rámászik a nőneműre, legyen akármilyen hulladék állapotban... persze ez az optimális eset, biztos vannak kivételek is :)

2010. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
De mi nem vagyok házasok.
2010. máj. 30. 23:13
 15/50 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez a párod részéről egyfajta lustaság. Mikor már benne van, jól érzi magát /ahogy mondja is neked/, de kezdeményezni lusta.

Pedig szoktasd rá a rendszeres szeretkezésre, mert minden szempontból hasznos. Jó a keringésnek, a psychéjének, javítja az önértékelését és boldoggá teszi magát is és téged is. Add értésére, hogy neked nem más, hanem ő kell, vele szeretnéd magad jól érezni. Ne kényszerítsen a megalázó kezdeményezésre, amit pedig inkább neki kellene megtennie.

2010. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor ő nyomul, akkor MUTASD meg neki, hogy TE KÍVÁNOD!!! Kicsit elkényeztetted, már természetesnek veszi ha te nyomulsz. Így azt gondolja, hogy ő a férfiisten, akiért odavan a csaja.
2010. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
46%

Zárd ki a túl nagy stresszt, depressziót, vitaminhiányt, betegséget, a szív sóhaját! Ha semmi gond, akkor jönnek a női praktikák! Tanulmányozd szorgalmasan a Cosmopolitant! Főzz tojást, halat, vágyfokozó ételeket neki. Zene, félhomály, masszázs, pávatoll, illóolajok. Menjetek el egy intim boltba, olvasgassatok erotikus regényt!

Menjetek el egy hétvégére, és csak egymással törődjetek. Meztelen hétvége.


[link]

[link]


Olvasgass utána, bő és hasznos irodalmat találsz.

Újra kell éleszteni a vágyat!

2010. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Ő azzal jön állandóan, hogy a nő is kezdeményezzen ugyanannyira. Én meg mondtam, hogy nekem jobban esik, ha egy férfi, mert egy nőnek nagyobb szégyen az, ha visszautasítják, mert hát valljuk be....egy nőt minden ffi megdugna. S ha már vki nem akarja, akkor az gáz a nőre nézve....megalázó.
2010. máj. 30. 23:16
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát... két lehetőség van:

1. mással szexel (a legtöbb egészséges fiatal férfi naponta csinálná) - sajnos le kell mondanod róla

2. tényleg elég neki ennyi - sajnos ekkor is le kell mondanod róla, mert ha nem teszed, magadról mondasz le, az igényeidről

Plusz előbb utóbb a kapcsolat is elromlik, ha az egyék vagy mindkét fél kielégítetlen

2010. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Na igen! A másik! Sokszor vagyok úgy, hogy kezdeményezek és akkor masszírozást akar (amit én megadok neki) csak hát egy hasra fordult, majdnem elaludt férfinál nem lehet kezdeményezni!! Mert akkor jön a "de jó ez mindjárt elalszom" téma. Ami természetesen nem baj, csak az a helyzet hogy én meg szeretnék egy kis szexet és mindig masszírozás lesz belőle.
2010. máj. 30. 23:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!