Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés a szex a párommal. Mit...

Kevés a szex a párommal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyok együtt. Szeretjük egymást és a kapcsolat is jó. Nem unatkozunk, nem vagyunk az a bezárkózott típusú emberek.


Viszont egy gond van. Az márpedig a szex. Nagyon kevés szex van és szinte csak én kezdeményezek mostanában! Nem vagyok csúnya lány egyáltalán. Mostanában szex mindig csak akkor van, ha én kiborulok hogy "már két hete nem volt" és akkor talán lesz valami. Amikor megtörténik a dolog, akkor mindig őszintén mondja, hogy neki az mennyire jó volt.


Viszont nem értem. Nem olyan típus, aki nem igényli, mert van neki is egy egészséges szükséglete. Más nő biztos, hogy nincs szóba és én se vagyok rossz, unalmas az ágyban. (Ezeket nem beképzeltségből írom, csak kizárom a tényeket, megkönnyítve a válaszadást.)


Ezzel ellentétben még bennem van a kérdés, hogy akkor MI VAN? Miért kell nekem könyörögnöm egy ki...szott szexért?

A fogamzásgátlóm kb. 5300 Ft-ba kerül, de ezért NEM ÉRI meg, ha csak 2 hetente van szex. Ennyi erővel olcsóbb a koton. Nem? De természetesen én gyógyszert szedek. Csak nem tudom, hogy miért.


Természetesen, ha kiborulok ezen, akkor csak azt mondja, hogy egyszerűen nem kívánja, vagy a szokásosan idézőjelesen oldja meg a problémát: "keress olyan férfit, akinek jobb".


Mindig ez a szokásos válasz.


2010. máj. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
akarom mondani: "keress olyan férfit aki jobb"
2010. máj. 30. 22:50
 2/50 anonim ***** válasza:
84%

Hát megmondta a megoldást: nem kívánja. Kívántasd meg vele magad. Nő vagy tudod a módját. :)

Ha nem jön be akkor is megmondta apárod a megoldást: "keress olyan férfit, akinek jobb" :)

2010. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
A miértre nem tudom a választ, lehet az oka a sok stressz, a fáradtság és még ezernyi más dolog is. Azt viszont pontosan tudom, hogy mi fog történni, akkor is, ha esetleg most tiltakozol ellene. Meg fogod őt csalni, szerető leszel vagy szeretőt fogsz tartani. Ez egyszerűen törvényszerű. Azt kívánom, hogy ne így legyen, de ha visszaolvasod majd ezt a kérdésedet 1 év múlva, meg fogod látni, hogy igazam volt. Egy esetben kerülhető ez el, ha fel tudod rázni valahogyan.
2010. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő egy kicsit már beleunt, de a 2heti 1 tényleg marha kevés. Én a helyedben leállnék a gyógyszerről, hogy ha neki kb mindegy, akkor majd vegyen szépen óvszert, ha szexet akar. Amúgy én a helyedben azon elgondolkodnék, hogy ő szerelemből van-e veled, mert oké, hogy nem kell napi 5ször csinálni, mint a nyulak, de 2 év sima kapcsolat után... Még ha 20 éve házasok lennétek, akkor szó-szó, de ez így szívás.
2010. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom 22:58-hoz, + egy kérdés: ha ő lerendezi ezt azzal, hogy akkor keress mást ha valami nem tetszik, akkor mit lehet várni tőle később (vagy más problémáknál)?
2010. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Szépíthetjük a dolgokat, de nem kíván téged. Ez van. Keress jobbat, már ő is mondta.

Egy egészséges férfi ilyet nem csinál ok nélkül.

2010. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de most nagyon elszomorítottatok. De ilyen a jó igazi őszinte válasz. Viszont nem tudom, hogy mi lehet. Ő szeret és velem akar lenni. Nincs beleunva a kapcsolatba az biztos. Az is igaz mondjuk, hogy sokat pörög. Van egy társaság, akikkel mindig együtt van, no meg egyetem, most szigorlat...stb.stb. Az is kisit rossz, hogy este a haverokkal van és így nincs alkalom arra, hogy kezdeményezzek. Mert előttük azért csak nem lehet szexelni...nem? :D
2010. máj. 30. 23:08
 8/50 anonim ***** válasza:
90%
nálunk már egyáltalán nincs szex. csak mimár házasok vagyunk nem olyan könnyű elfelejteni a kapcsolatunkat, még akkor is ha az egy nagy nulla
2010. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Assssse lehet könnyűűűű.
2010. máj. 30. 23:11
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hagyd békén, egy idő után feltűnik neki, hogy nem nyomulsz. Hátha ő is kapar majd utána. Addig ott a jó öreg jobb kezed.
2010. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!