Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés a szex a párommal. Mit...

Kevés a szex a párommal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyok együtt. Szeretjük egymást és a kapcsolat is jó. Nem unatkozunk, nem vagyunk az a bezárkózott típusú emberek.


Viszont egy gond van. Az márpedig a szex. Nagyon kevés szex van és szinte csak én kezdeményezek mostanában! Nem vagyok csúnya lány egyáltalán. Mostanában szex mindig csak akkor van, ha én kiborulok hogy "már két hete nem volt" és akkor talán lesz valami. Amikor megtörténik a dolog, akkor mindig őszintén mondja, hogy neki az mennyire jó volt.


Viszont nem értem. Nem olyan típus, aki nem igényli, mert van neki is egy egészséges szükséglete. Más nő biztos, hogy nincs szóba és én se vagyok rossz, unalmas az ágyban. (Ezeket nem beképzeltségből írom, csak kizárom a tényeket, megkönnyítve a válaszadást.)


Ezzel ellentétben még bennem van a kérdés, hogy akkor MI VAN? Miért kell nekem könyörögnöm egy ki...szott szexért?

A fogamzásgátlóm kb. 5300 Ft-ba kerül, de ezért NEM ÉRI meg, ha csak 2 hetente van szex. Ennyi erővel olcsóbb a koton. Nem? De természetesen én gyógyszert szedek. Csak nem tudom, hogy miért.


Természetesen, ha kiborulok ezen, akkor csak azt mondja, hogy egyszerűen nem kívánja, vagy a szokásosan idézőjelesen oldja meg a problémát: "keress olyan férfit, akinek jobb".


Mindig ez a szokásos válasz.


2010. máj. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Nincsenek játszmák, mert mind a ketten eléggé erős személyiségek vagyunk.
2010. máj. 30. 23:28
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

"A keress olyan férfit, akinek jobb" - ez egy tipikus játszma. Attól, hogy nem veszed észre, játszmák még vannak. Semmi köze ahhoz, hogy erős vagy gyenge-e a személyiségetek.

Ez a példa érzelmi zsarolás a javából.

2010. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress valakit, ha szereted a párod. Valakit, aki a testi igényeidet kielégíti. Ez bizony megcsalás, de ha még házasok sem vagytok, és itt tart a dolog, akkor inkább ne is legyetek házasok, mert nem igen fog javulni semmi.
2010. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
5%
Ohh... Nekem a párod egy álom! Én ugyanúgy vagyok csak lányban!! A párom egyszer megelégelte és azt játszottuk, hogy majd ha én kezdeményezek, és 1,5 hónap múlva jutatott először eszembe!! :D Nem direkt, esküszöm!! :D Kb. 2-3 hetente szexelünk. Én egyszerűen túl stresszes vagyok és túl körülményes!! Utálom pl.: ha nem vagyok frissen fürdött, stb, stb... És szerintem máshogy is ki lehet fejezni a szeretetet!! 2 hetente egyszer meg kibírom az az egy órát... :) Amúgy szeretm és szerelmes vagyok belé, most megyek hozzá feleségül... 26 vagyok, 7 éve vagyunk együtt...
2010. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
95%

nálunk olyankor nincs szex, ha " a szívben van valami baj"

Akkor ő addig faggat, míg rá nem jövök, mi bánt. Szerintem a barátodat a vizsgák nagyon nyomasztják.


Ne ijesszen meg a szöveg, ez egy szép szerelmes szám. http://www.youtube.com/watch?hl=en&v=QZC1VZPBybo

2010. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
több évig voltam egy kapcsolatban úgy hogy nem kívántam a szexet, de azért szerettem a párom. bár tényleg olyan volt mint egy baráti kapcsolat mert ölelés simogatás odabújás volt de ha rajtam múlik szex nem. akkor azt hittem ez így van rendjén és minden oké. hozzáteszem más pasikat kívántam de sosem csaltam meg. aztán szakítottam és a mostani párommal már több mint egy éve együttélünk és semmi ilyen gond nincs. szóval így utólag visszanézve ég és föld a két kapcsolat. és ha nincs sex az intő jel, hogy valami nagyon nem oké.
2010. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Mindent végigolvasva szerintem ez a kapcsolat nem lesz hosszútávú.Én ugyanezt eljátszottam egy kapcsolatomban,csak nőként.Hiába szerettem,de szexuálisan már a vége felé nem tudtam együtt lenni vele,mert voltak sértő dolgok,amiket nem tudtam elfelejteni vele kapcsolatban.És nálunk is volt puszi,stb.Ha igazodni fogsz hozzá ezzel kapcsolatban,és úgy folytatódik ez az egész ahogy ő ezt elgondolta,ezzel egyértelmű jelét adod annak,hogy ő a felsőbbrendű,és akármit megcsinálhat.
2010. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy oldalt, hátha segít:


[link]


Am én is 4 éve vagyok együtt a párommal, nálunk is olyan 1 évesen kezdődött egy az egyben ugyan ez a dráma, mint veletek...mindent próbáltam, szexi fehérnemű, romantika, fejelcsavarás, féltékennyé tevés, a végén sírás, zokogás, könyörgés...nagyon megalázó volt, és ha valami ki is alakult a kezdeményezésemre, nem volt "olyan", mert nálam is az az igazi, ha a pasi kezdeményez...azóta született egy babánk, ami rátett egy lapáttal, de (el ne kiabáljam) mintha az utolsó időkben javult volna a dolog...sajnos van nak a pasiknak is ilyen időszakai...sok sok szeretet és türelem! Az a baj viszont durculással (én is csináltam, hogy nem érdekel, nem kezdeményezek) és már a falat kapartam de akkor sem, valami 2 hónapig nem voltunk együtt, amikor kezdeményezett végre...de ez alapjaiban is más téren is elhidegítette a kapcsolatot és nagyon nehéz volt helyrehozni...


Sajnos én is úgy gondolom, hogy a mai stresszes életvitel, pasi ide-vagy oda, az ő libidójukat talán még jobban csökkenti...(nézd meg a neten ha beírod keresőbe, hogy "nincs szex, nem kíván" stb, csak NŐK írnak!!!) csak ez tényleg a kapcsolat rovására mehet...nagyon kell szeretned, hogy átvészeljétek ezt az időszakot!!

2010. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

egy ilyen kapcsolatból léptem ki két hónapja, még mindig hiányzik, de nekem fontosak az intim dolgok és már nem bírtam ki.már annak is örültem ha egy csókot vagy egy kis simogatást kapok.mindig én kezdeményeztem és nálunk is egyre ritkább volt a szex.stb...


20/l.

2010. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
6%
"keress olyan férfit, aki jobb"- ezért dobsz ki ennyi pénzt, és kockáztatod a trombózist?
2010. máj. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!